Strona główna MEDIA FOTORELACJE Pierwsze spotkanie twarzą w twarz Maćka Sulęckiego i Demetriusa Andrade.

Pierwsze spotkanie twarzą w twarz Maćka Sulęckiego i Demetriusa Andrade.

0
Maciej Sulęcki vs Demetrius Andrade na pierwszej konferencji prasowej przed ich pojedynkiem. (fot. Matchroom Boxing)
Maciej Sulęcki vs Demetrius Andrade na pierwszej konferencji prasowej przed ich pojedynkiem. (fot. Matchroom Boxing)

Maciej Sulęcki (28-1, 11 KO) i Demetrius Andrade (27-0, 17 KO) spotkali się po raz pierwszy przed ich planowanym na 28 czerwca pojedynkiem o pas wagi średniej WBO w Providence.

„To dla mnie ekscytujący moment i wielki honor, bo wracam w swoje strony. Maciej to dobry zawodnik i nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Pokazał już jaja, ma za sobą trudne walki, jednak nie wygra 29 czerwca. Będę miał odpowiedź na wszystko co on mi zaproponuje. To jest mój czas i nikt mnie nie powstrzyma. Sulęcki wyjdzie walczyć, ale to mnie cieszy, bo tego właśnie chcę. Udowodnię, że jestem najlepszy w tym limicie. Mam tylko nadzieję, że Sulęcki będzie miał dobrego cutmana.” – mówił podczas konferencji Demetrius Andrade.

„Specjalne podziękowania dla Polonii. Andrade to dwukrotny mistrz, lecz nie spotkał się jeszcze z naprawdę dobrym rywalem, nikim mojego pokroju. Wyjdę do ringu z nastawieniem zwycięstwa. To walka moich marzeń. Wiem, że mogę ją wygrać.” – odpowiadał na jego słowa Maciej Sulęcki.

Eddie Hearn zapowiedział też, że lepszy z tej pary będzie miał duże szanse na zaboksowanie w walce unifikacyjnej z Saul Alvarezem.

„Andrade wyzywa do walki Canelo. Lepszy z tej dwójki przybliży się bardzo do starcia o wszystkie pasy wagi średniej. Sulęcki zawsze wychodzi walczyć, od pierwszej do ostatniej minuty. Demetrius szukał właśnie kogoś takiego jak on. W przyszłym tygodniu ogłosimy rozpiskę wieczoru. Będzie bardzo ciekawie.” – powiedział Eddie Hearn.

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację ze zdarzenia.

[rl_gallery id=”6561″]

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!