Strona główna MEDIA KONFERENCJE PRASOWE WILDER vs FURY II: NAJLEPSZE MOMENTY DRUGIEJ KONFERENCJI PRASOWEJ (VIDEO)

WILDER vs FURY II: NAJLEPSZE MOMENTY DRUGIEJ KONFERENCJI PRASOWEJ (VIDEO)

0

Już 22 lutego w Las Vegas będziemy świadkami wielkiej walki rewanżowej – Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) vs Tyson Fury (29-0-1, 20 KO).

W pierwszym pojedynku sędziowie ogłosili remis po 12 rundach mimo tego, że wielu ekspertów twierdzi, że był to niesprawiedliwy werdykt dla Anglika, który wyboksował mistrza WBC.

Wczoraj w USA odbyła się druga konferencja prasowa promująca ten pojedynek. Zapraszamy do oglądnięcia nagrania z najciekawszymi momentami tego spotkania, a poniżej prezentujemy kilka najciekawszych wypowiedzi Anglika i Amerykanina przetłumaczonych na język polski.

Tyson Fury
Wilder vs Fury 2 - Konferencja prasowa w USA
Wilder vs Fury 2 – Konferencja prasowa w USA

“Nie oczekiwałem od ciebie zrozumienia idei mistrza linearnego. Ja jestem historykiem boksu i wiem, o czym mówię. Tytuł linearny nie jest czymś materialnym, z czym trzeba się obnosić. Obaj dobrze wiemy, że nie trzeba czegoś widzieć, by w to wierzyć. To jak z wiarą w Boga”

“Podtrzymuję twierdzenie, że znokautuję Wildera w drugiej rundzie. Remis w pierwszej walce był dla mnie porażką i Wilder powinien na to popatrzeć w ten sam sposób. Żaden z nas nie chciał takiego wyniku. Teraz jestem gotowy, by pójść na wojnę z największym puncherem w boksie”

“Wszyscy wiedzą, że jestem tym samym kozakiem, co zawsze. Zostawię w ringu serce, niewiele mogę ukryć. Na pewno nie będę ”boksował” jak Deontay Wilder”

Deontay Wilder
Wilder vs Fury 2 - Konferencja prasowa w USA
Wilder vs Fury 2 – Konferencja prasowa w USA

“Wciąż nie szanuję tego tytułu mistrza linearnego, który rzekomo posiada Fury. Tylko on o tym gada, wielu ludzi uważa za to Lennoxa Lewisa za gościa, któremu należy się tytuł linearny”

“Nie wierzę, że Tyson może mnie znokautować w rewanżu. Nigdy nie widziałem, by Fury nokautował z taką regularnością jak ja. Wciąż myślę, że słabo bije, co nie zmienia faktu, że ma duże umiejętności. Ale nie można mieć wszystkiego. Ludzie mówią, że mam tylko siłę, ale stoi też za mną mistrzowska, królewska mentalność, dusza wojownika. To coś, co odziedziczyłem po moich przodkach”

“Tyson co chwila zmienia zdanie, nie wiadomo, co strzeli mu do głowy. Jeżeli będzie próbował na mnie ruszyć, to tylko zadziała na moją korzyść. To ja jestem w tej walce gościem, który będzie nokautował”

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments