Polski turniej wagi ciężkiej rusza już jutro!

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Już jutro będziemy świadkami pierwszej fazy turnieju wagi ciężkiej organizowanego przez grupę Rocky Boxing Promotion. Weźmie w nim udział ośmiu zawodników z boksu amatorskiego i zawodowego: Michał Bołoz, Paweł Słowik, Mateusz Cielepała, Kacper Meyna, Krystian Ardt, Sasza Pawlik, Mateusz Figiel i Robert Hryniuk.

Celem turnieju jest znalezienie gwiazdy wagi ciężkiej w Polsce. Aby zachęcić pięściarzy do udziału w nim, organizator przygotował główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych i zawodowy kontrakt z Rocky Boxing.

Naszym zdaniem jest się o co bić. Jak na polskie warunki jest to duża suma, a sama inicjatywa godna pochwalenia, gdyż polska waga ciężka nie przeżywa renesansu w ostatnich latach. Miejmy nadzieję, że coś się zmieni w tym temacie, a my w przyszłości znów będziemy mieli okazję oglądać zawodników pokroju naszego legendarnego Andrzeja Gołoty.

Miłośnik boksu od najmłodszych lat, kiedy miał okazję podziwiać Tomka Adamka czy braci Kliczko. Były zawodnik kickboxingu, medalista mistrzostw Polski, czarny pas w kickboxingu, były kadrowicz spełniający się obecnie w sporcie na innej płaszczyźnie.

Dodaj komentarz