Strona główna NEWSY ADAM BALSKI zrywa umowę z promotorami!

ADAM BALSKI zrywa umowę z promotorami!

0
Adam balski na ważeniu przed jedną z gal MB Promotions. (fot. materiały prasowe)
Adam balski na ważeniu przed jedną z gal MB Promotions. (fot. materiały prasowe)

Wczoraj wieczorem Adam Balski (13-0, 8 KO), wydał niespodziewanie oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu się z grupami promotorskimi MB Promotions oraz Tymex. Napisał również, że przeniósł się do Warszawy i potrzebuje trochę czasu na wylczenie ręki oraz odpoczynek.

Poniżej pełne oświadczenie:

“Nie jestem już zawodnikiem Tymex ani MB Promotion. Jak ja to mówię, nic się nie dzieje bez przyczyny i wszystko u góry pisane. Są w życiu ludzie, których Bóg nam stawia na drodze i sami decydujemy co z tym zrobimy. Ludzie, którzy mają wartości, dla których odpowiedzialność i dane słowo jest bardzo ważne. Ludzie, którzy są z Tobą w trudnych chwilach. Ja tak mam z menadżerem – Patrykiem Kieliszewskim. Do starych promotorów straciłem zaufanie i wyprowadziłem się do Warszawy. Dziękuje im za współpracę i zorganizowanie walk. Teraz potrzebuję wyleczyć rękę i trochę spokoju od telefonów i SMS-ów”. – napisał Balski na swoim Facebooku.

Czy zerwanie umowy z promotorami oraz przenosiny do Warszawy mogą oznaczać początek współpracy z Anrzejem Wasilewskim? Jeśli tak będzie to cios dla Mateusza Borka i jego grupy promotorskiej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments