Strona główna NEWSY ADAM KOWNACKI O SPARINGACH Z MARIUSZEM WACHEM

ADAM KOWNACKI O SPARINGACH Z MARIUSZEM WACHEM

0
Adam Kownacki i Mariusz Wach podczas wspólnych sparingów w USA. (Adam Kownacki/IG)
Adam Kownacki i Mariusz Wach podczas wspólnych sparingów w USA. (Adam Kownacki/IG)

Adam Kownacki (20-0, 15 KO) wraca do ringu już 7 marca, gdzie zmierzy się z Robertem “Nordyckim Koszmarem” Heleniusem (29-3, 18 KO) w walce wieczoru gali na Brooklynie.

W zeszłym tygodniu do naszego zawodnika dołączył inny Polak, Mariusz Wach, który ma pomóc mu w przygotowaniach. Wczoraj Adam wypowiedział się na temat pomocy, której udziela mu ‘Waszka’.

“Mariusz to stary wyga. Wie, jak przetrwać w ringu i umie dużo trików. Jest na tyle doświadczony, że szybko zaczyna rozumieć boks rywala. Zobaczył, jak atakuje. I już po chwili jego garda była szczelniejsza. Świetnie przewiduje ciosy rywali i neutralizuje gardą ich siłę. Atakowałem: lewy, prawy i na koniec lewy sierp. Ale po chwili już to załapał. Jednak to dla mnie cenna lekcja, żeby stać się mniej przewidywalny.” – powiedział Kownacki po pierwszych treningach.

‘Babyface’ ma również nadzieję na to, że otrzyma cenne wskazówki od Mariusza podczas tego obozu przygotowawczego i będzie mógł skorzystać z jego doświadczenia w zbliżającej się walce.

“Jeszcze nie gadaliśmy. Na razie tylko sparingi za nami. Ale z pewnością jeszcze wyskoczymy na obiad. Boksował z największymi, więc na pewno ma cenne uwagi.” – dodał Kownacki podczas rozmowy.

View this post on Instagram

Be the hero of your own movie. March 7th scene 21.

A post shared by Adam Kownacki (@akbabyface) on

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments