Strona główna NEWSY ADAM KOWNACKI POTWIERDZA GOTOWOŚĆ NA WALKĘ O PAS

ADAM KOWNACKI POTWIERDZA GOTOWOŚĆ NA WALKĘ O PAS

0

Adam Kownacki (20-0, 15 KO), który 7 marca na Brooklynie skrzyżuje rękawice z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO) w najnowszym wywiadzie potwierdza swoją gotowość do walki o pas mistrza świata wagi ciężkiej.

“Jeśli spojrzycie na najlepszą dziesiątkę wagi ciężkiej, to tylko ja mam nieskażony porażką czy remisem rekord. Tą walką udowodnię, że zasłużyłem na walkę o mistrzostwo świata.” – powiedział Adam Kownacki na kilka dni przed kolejną walką.

Mówił też o tym, że poważnie traktuje Heleniusa i przygotowania do pojedynku z nim. Zapewnia, że to co zrobił Tyson Fury w zeszły weekend.

“To przecież dla Heleniusa wielka szansa, bo może przejąć moją pozycję w rankingach. Moi przeciwnicy mają więc dodatkową motywację, ale mi motywacji również nie brakuje. Jestem w formie i gotowy, by zaprezentować w przyszłą sobotę moje umiejętności. W tej chwili Tyson Fury jest numerem jeden, ale przecież w walce wcześniej nie wyglądał zbyt dobrze. Pytanie więc jak naprawdę jest dobry? Ja na pewno należę do czołówki i zasługuję na swoją szansę” – dodał Kownacki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments