Strona główna NEWSY ANDRZEJ FONFARA WRACA NA RING!

ANDRZEJ FONFARA WRACA NA RING!

0
Andrzej Fonfara (fot. Getty Images)
Andrzej Fonfara (fot. Getty Images)

Otrzymaliśmy dziś informację, że na ring powraca Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO). Polak ostatnią swoją walkę stoczył w czerwcu 2018 na Hali Torwar w wadze junior ciężkiej. Kilka miesięcy poźniej gdy miał wejść do ringu po raz kolejny ogłosił emeryturę. Argumentował to brakiem motywacji do dalszych treningów.

Dziś jednak wypowiedział się dla portalu Legia.com i potwierdził, że wraca, a szczegóły poda w ciągu kilku następnych dni.

“Są takie propozycje i tacy przeciwnicy, którym się nie odmawia. Podjąłem kolejne pięściarskie wyzwanie, w które wiem, że włożę 100% serca. Już niedługo będę mógł poinformować kibiców o szczegółach tego wydarzenia” – powiedział ‘Polski Książe’

Za kilka dni mamy poznać przeciwnika i szczegóły dotyczące całego wydarzenia, między innymi w jakiej kategorii wagowej wystąpi Warszawiak.

Poniżej skróty jednej z najlepszych walk Polaka z Nathanem Cleverly, w której padło wiele rekordów: najwięcej celnych ciosów w historii, najwięcej wyprowadzonych ciosów i najwięcej celnych power punchy.

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments