Strona główna NEWSY ANDRZEJ WASILEWSKI: “PODOBA MI SIĘ ZŁOŚĆ CIEŚLAKA”

ANDRZEJ WASILEWSKI: “PODOBA MI SIĘ ZŁOŚĆ CIEŚLAKA”

0
Andrzej Wasilewski (AP/onet)
Andrzej Wasilewski (AP/onet)

Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotion, odniósł się wczoraj na twitterze do mocnych słów Michała Cieślaka na temat wyprawy do Kongo.

W skrócie przypomnijmy, że w trakcie wyjazdu Andrzej Wasilewski i Tomasz Babiloński relacjonowali na żywo wydarzenia z Kinszasy. Były to opowieści rodem z filmu akcji Indiana Jones.

ZOBACZ: PRZYGODA ŻYCIA CIEŚLAKA, BABILOŃSKIEGO, WASILEWSKIEGO ORAZ INNYCH ZAKOŃCZONA!

Większości opowieści zaprzeczył jednak sam zawodnik w rozmowie z Weszło FM.

ZOBACZ: MICHAŁ CIEŚLAK: “JESTEM ZNIESMACZONY ZACHOWANIEM PROMOTORÓW”

Michał Cieślak i jego narożnik już w stolicy Kongo (fot. Andrzej Wasilewski/Twitter)
Michał Cieślak i jego narożnik już w stolicy Kongo (Andrzej Wasilewski/Twitter)

Zaraz po audycji w radiu Weszło FM głos na twitterze zabrał jeden z bohaterów całego wydarzenia – Andrzej Wasilewski.

“Proste. Wyjechaliśmy, rzucając wszystkim lokalnym pomagierom info, że z całą [całą kasą -red.], żeby nikt tej kasy nie szukał w teamie, który został. Pomysł Babilońskiego, tym mnie przekonał do wyjazdu. Myślę, że to był bardzo dobry pomysł. Prawda, że kasa została w depozycie. Babiloński zorganizował transport do Polski” – napisał Wasilewski w pierwszym tweecie.

“Ja cały czas mówię od momentu jak drugi team wystartował, że myśmy kasy nie wzięli. Wystarczy poszukać moich wypowiedzi. Michał prawie nic nie wiedział, co było naszym wielkim sukcesem. Błąd był taki, że nie zagraliśmy vabank i nie wsiedliśmy do samolotu, bo nie było przelewu” – dodał polski promotor.

Na koniec Wasilewski odniósł się do wypowiedzi Cieślaka w radiu. Oznajmił, że podoba mu się złość, która siedzi w zawodniku po przegranej walce.

“Michała złość po walce podoba mi się. Jego rozgoryczenie też. Cały wyjazd jego postawa mi się bardzo podobała. Pod kloszem akurat był [Cieślak – red.] i całe szczęście. Ma prawo widzieć sprawy z innej strony, mieć rozgoryczenie, stoczył ciężki pojedynek, zabrakło kilka centymetrów do wygranej i jak się domyślam nie dostał pewnie jeszcze większości gaży. Ta złość mi się bardzo podoba.” – dodał na koniec.

Andrzej Wasilewski w Kinszasie(fot. Andrzej Wasilewski/Twitter)
Andrzej Wasilewski w Kinszasie (Andrzej Wasilewski/Twitter)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments