Strona główna NEWSY ANDY RUIZ JR GOTOWY NA FUREGO I ORTIZA POD KONIEC ROKU

ANDY RUIZ JR GOTOWY NA FUREGO I ORTIZA POD KONIEC ROKU

0
Anthony Joshua na deskach w pierwszej walce z Andy Ruizem Jr. (fot. Matchroom boxing)
Anthony Joshua na deskach w pierwszej walce z Andy Ruizem Jr. (fot. Matchroom boxing)

Od kilku dni słyszymy, że Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) jest przymierzany do walki z Luisem Ortizem (31-2, 26 KO). Wygląda na to, że obie strony chcą tej walki i nie będzie ona trudna do zorganizowania, bo obaj pięściarze mają tego samego promotora i managera.

Meksykanin jednak podkreśla, że zanim przystąpi do walki z Ortizem musi stoczyć jeden pojedynek na przetarcie. Chciałby zrobić to w sierpniu i wtedy wejść do ringu z Kubańczykiem pod koniec roku.

“Chciałbym wrócić na ring w sierpniu. Chcę zmian, nowego trenera i zobaczycie nową wersję mnie. W zeszłym roku stworzyłem historię i chcę nadal pisać jej karty. Zmiana trenera dobrze mi zrobi. To prawda, że nie trenowałem odpowiednio mocno do rewanżu z Joshuą, ale wrócę silniejszy i na pewno nie popełnię tego samego błędu. Chcę odzyskać moje pasy. Nie podjąłem jeszcze decyzji odnośnie nowego trenera, lecz podejmę ją do końca marca.” – powiedział Ruiz Jr.

“Są zapytania o walkę z Luisem Ortizem. Zgodziłem się, jednak najpierw chciałbym wrócić inną walką w sierpniu. Potrzebuję takiego jednego startu, zanim podejdę do największych walk. Ja i Ortiz dalibyśmy świetne widowisko, a jeśli Tyson Fury będzie kogoś szukał, również będę gotowy” – dodał spytany o walkę z Ortizem.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments