Strona główna NEWSY ARTUR SZPILKA: „Włodarczyk trzęsie portkami!”

ARTUR SZPILKA: „Włodarczyk trzęsie portkami!”

4
Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk. (fot. materiały prasowe)
Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk. (fot. materiały prasowe)

Artur Szpilka (22-3, 15 KO) stoczył swoją ostatnią walkę w listopadzie ubiegłego roku z Mariuszem Wachem w Gliwicach. Od tego momentu jego kariera znowu zwolniła. Między innymi dlatego, że zmarł jego trener Andrzej Gmitruk.

Patrz: ANDRZEJ GMITRUK NIE ŻYJE.

W wywiadzie którego udzielił kilka dni temu dla portalu Interia spytano go czy jego kolejnym przeciwnikiem może być Polak. Szpilka stwierdził, że niewielu pięściarzy w Polsce jest w stanie z nim walczyć. Numerem jeden na jego liście marzeń jest rewanż z Adamem Kownackim.

„Nie ma możliwości, żeby jakikolwiek Polak stoczył ze mną walkę, poza Mariuszem Wachem i Adamem Kownackim. Rewanż z Mariuszem pod koniec roku byłby spoko, a moją naruszoną dumą jest porażka z Adamem. Z tą dwójką zawodników chcę walczyć.” – powiedział popularny Szpila.

Gdy spytano go o Krzysztofa Włodarczyka to stwierdził, że szanse na tą walkę są raczej niskie. Oskarża Diablo o to, że ten się go boi i wyraża chęć walki w mediach tylko pod publikę.

„Ewentualnie jeszcze Włodarczyk, jak się napatoczy i nie przestraszy. Na razie trzęsie porami. (…) Mówi tak oficjalnie do mediów, a jak przychodzi co do czego, to mówi, że nie.” – naśmiewa się Szpilka.

4 KOMENTARZE

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!