Strona główna NEWSY AVANESYAN VS KELLY 28 MARCA W LONDYNIE O PAS EBU

AVANESYAN VS KELLY 28 MARCA W LONDYNIE O PAS EBU

0
dailystar.co.uk

Jeden z najbardziej utalentowanych Brytyjczyków ostatnich lat Josh Kelly (10-0-1) stanie przed szansą zdobycia pasa mistrza Europy EBU w wadze półśredniej.

“Ładny Chłopak” jest znany polskim kibicom z wygranej punktowej nad Przemysławem Runowskim (17-1). Modelowo prowadzona kariera na chwile się zachwiała, gdy po wygranej z Polakiem, zremisował z Rayem Robinsonem (24-3-2). W walce przeszkodziło mu mocne rozcięcie w okolicy lewego oka.

Teraz powraca do dużych pojedynków i zamierza zdobyć swój pierwszy poważny tytuł w karierze. Zamierza mu przeszkodzić David Avanesyan (26-3-1), który pas zdobył w marcu ubiegłego roku. Pokonał on wtedy na wyjeździe faworyta gospodarzy Kermana Lejarrage (29-2) przed czasem. Pół roku później odbył się rewanż, również w Hiszpanii. Tym razem Rosjanin nie pozostawił żadnych wątpliwości i znokautował Lejarrage w 1 rundzie.

31-latkowi mieszkającemu i trenującemu na Wyspach Brytyjskich, kierunek hiszpański bardzo się spodobał, ponieważ drugą obronę tytułu również tam stoczył. I uwaga, ponownie wygrał w 1 rundzie. Choć rywal nie prezentował zbyt wygórowanych umiejętności.

Teraz półka jest postawiona bardzo wysoko, a wyniki walki będzie miał wpływ na dalsze losy kategorii półśredniej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments