Strona główna NEWSY BOB ARUM komentuje sprawę rewanżu pomiędzy Furym i Wilderem.

BOB ARUM komentuje sprawę rewanżu pomiędzy Furym i Wilderem.

0
Bob Arum - właściciel Top Rank.
Bob Arum - właściciel Top Rank.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) podpisał wielki kontrakt z stacją ESPN i Top Rank na promocje jego walk w USA. Postawiło to pod znakiem zapytania wyczekiwany rewanż z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) mimo tego, że Bob Arum odrazu wyraził chęc do jego doprowadzenia.

Zobacz: Amerykański sen Tysona Fury zaczyna się spełniać?

Dziś nowy współpromotor Tysona Fury postanowił wypowiedzieć się na temat całej sprawy i poinformował o tym, że wysłał bardzo dobrą ofertę do obozu Wildera.

„Chcemy porozmawiać z Wilderem, jego menadżerem oraz doradcą. Naszym zdaniem ten rewanż powinien się odbyć na antenie ESPN w systemie PPV. Wilder poinformował, iż nie jest związany kontraktem z żadną telewizją i o ile nam wiadomo, to prawda. Wilder może przybyć na spotkanie ze swoim menadżerem Shelly Finkelem, doradcą Alem Haymonem oraz trenerem i współmenadżerem Jayem Deasem. Usiądźmy wszyscy razem i przedyskutujmy ten rewanż. Zresztą dziś wyślemy naszą, moim zdaniem bardzo dobrą ofertę rewanżu.” – powiedział Arum w wywiadzie dla ESPN.

Zapewnił również, że bardzo chce zorganizować ten pojedynek, a opinie, które pojawiają się w mediach o tym, że jest to niemożliwe można wsadzić pomiędzy bajki. Dodał również, że jest w stanie wyłożyć naprawdę duże pieniądzę za zorganizowanie tej walki na antenie ESPN w systemie PPV.

„Opinie, że nie robimy żadnych walk z Finkelem czy Haymonem jest absurdalna. Chcemy tego rewanżu i mamy zamiar zrobić to tak jak należy. Jesteśmy skłonni wyłożyć na to naprawdę dużo pieniędzy. Teraz wszystko będzie zależało od Wildera, Finkela i Haymona. My w każdym razie chcemy z nimi porozmawiać o współpracy. ESPN+ może zapłacić naprawdę dużo.” – dodał własciciel Top Rank.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!