Strona główna NEWSY BRONER: „Pokonałem go! Sędziowie mnie oszukali!”

BRONER: „Pokonałem go! Sędziowie mnie oszukali!”

4
Adrien Broner tuż po walce. (fot. AP)
Adrien Broner tuż po walce. (fot. AP)

Kilkadziesiąt minut temu byliśmy świadkami jednostronnego pojedynku pomiędzy aktualnym mistrzem WBA, Manny Pacquiao, a Adrienem Bronerem. Mimo tego, że wszyscy trzej sędziowie punktowali wysoko dla Filipińczyka to 'The Problem’ jest innego zdania.

Zobacz: Manny Pacquiao zdominował Bronera.

W wywiadzie po walce Broner powiedział Jimowi Gray, że pokonał Pac-Man. Stwierdził, że sędziowie punktowali na korzyść Filipińczyka i nie była to sprawiedliwa punktacja.

„Pokonałem go! Wszyscy tutaj o tym wiedzą, że go pokonałem. Kontrolowałem całą walkę. On cały czas pudłował. Zadałem dużo więcej czystych ciosów. Pokonałem go!” – mówił Adrien Broner.

Jego zdaniem spowodowane to jest tym, że telewizja jak i PBC chcą zorganizować lukratywny rewanż pomiędzy Pacquiao, a Floydem Mayweatherem.

„Chciałbym podziękować wszystkim, którzy tu przyszli, żeby to zobaczyć. Wiecie, że pokonałem tego chłopca! Oni poprostu próbują zrobić te pieniądze na walce Pacquiao z Floydem!” – stwierdził zdenerwowany Broner.

Sędziowie dali wygraną punktową Manny Pacquiao, a karty sędziowskie wyglądały następująco: Tim Cheatham (116-112), Glenn Feldman (116-112) i Dave Moretti (117-111).

Nieoficjalne statystyki CompuBox mówią, że Pac-Man trafił 112 z 568 ciosów, a The Problem tylko 50 z 295.

4 KOMENTARZE

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!