Strona główna NEWSY CHALLENGER’S BOXING NIGHT BY KNOCKOUT: 100% ZWYCIĘSTW POLAKÓW

CHALLENGER’S BOXING NIGHT BY KNOCKOUT: 100% ZWYCIĘSTW POLAKÓW

0
KnockOut Promotions

Ostatnia w tym roku gala grupy KnockOut Promotions przyniosła nam wiele emocji. Oprócz 4 walk zawodowych w trakcie wieczoru zaprezentowano nam również 2 walki młodych bokserów boksu olimpijskiego.

I to Sebastian Kusz został zwycięzcą pierwszego pojedynku tego eventu. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał po 3 rundach Mikołaja Brzezińskiego.

KnockOut Promotions

Drugi pojedynek gali to ekspresowe zwycięstwo 34 letniego Łukasza Pławeckiego (4-1, 2 KO) nad Ukraińcem Denysem Chechetą.
Już po pierwszych ciosach można było się domyślać, że pojedynek ten zaraz się zakończy, a masa celnych ciosów w tułów odebrała całkowicie chęci i siły do walki u Chechety.

Trzecia walka eventu w Wyszkowie to ponownie boks olimpijski, gdzie już w pierwszej rundzie przez KO wygrał Olaf Pera. Przegranym w tym pojedynku był Arkadiusz Żuk, który już po 34 sekundach był liczony pierwszy raz. Drugie liczenie zaliczył po minucie i 19 sekundach, po których sędzia zakończył pojedynek.

Kolejny pojedynek gali Challenger’s to 4 zwycięstwo przed czasem Rafała Wołczeckiego (5-0, 4 KO). Wrocławianin pierwszej rundzie rozpoznawczej już w drugiej wykończył przeciwnika ciosem na wątrobę. Dla Sergieja Huliakevicha (43-15-2, 17 KO) była to już 15 przegrana, natomiast Rafałowi życzymy aby każdy kolejny przeciwnik był coraz lepszy!

KnockOut Promotions

Piąta walka gali to pojedynek powracającego po porażce Adama Balskiego (16-1, 10 KO), który pokonał jednogłośnie na punkty Vadima Nowopaszyna. Dla Adama była to twarda walka, w której mógł pokazać swoje umiejętności, a dodatkowo w pierwszej rundzie posłał na deski przeciwnika.

Co-main eventem była walka również powracającego na właściwe tory Macieja Sulęckiego (30-2, 11 KO). Po ponad roku od ostatniej walki plan pojedynku z Foudem El Massoudim był prosty – jak najszybciej zrzucić z siebie rdzę. Przeciwnik mimo przegranych pierwszych rund potrafił przejmować inicjatywę i spychać Stricza Sulęckiego do defensywy. Po 8 rundach sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięzcą Macieja Sulęckiego, który będąc wysoko notowanym w rankingach nie może walczyć z tak słabym przeciwnikiem.

KnockOut Promotions

W walce wieczoru gali Chellenger’s Boxing Night by KnockOut zwyciężył miejscowy pięściarz Mateusz Tryc (13-0, 7 KO). Wyszkowianin po dobrym pojedynku wypunktował w niezłym stylu niesamowicie wytrzymałego Javiera Francisco Maciela. Pojedynek ten powinien dać przepustkę Mateuszowi do walk za większe pieniądze już poza granicami Polski.

KnockOut Promotions

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!