Strona główna NEWSY Chris Arreola nokautuje w 3 rundzie! Chce walki o pas. (VIDEO)

Chris Arreola nokautuje w 3 rundzie! Chce walki o pas. (VIDEO)

1
Chris Arreola vs Jean Pierre Augustin. (fot. Tom Pennington/Getty Images)
Chris Arreola vs Jean Pierre Augustin. (fot. Tom Pennington/Getty Images)

38-letni Chris Arreola (38-5-1, 33 KO) powrócił dziś dobrym stylu w dość łatwej dla niego walce z Jean Pierre Augustinem (17-1-1, 12 KO). Znokautował swojego przeciwnika już w trzeciej rundzie!

Od początku było widać, że 'Koszmar’ jest lepszym z dwóch zawodników w ringu. To on narzucał tempo walki i spychał swojego przeciwnika do obrony. Augustin się przewracał bez ciosów Arreoli co wyglądało momentami komicznie.

Na początku trzeciej rundy Arreloa wstrząsnął swoim przeciwnikiem trafiając go mocnym lewym prostym. Widząc zranionego Augustina próbował skończyć walkę w narożniku co skończyło się pierwszym nokdaunem.

Sędzia wyliczył Haitańczyka do 9 i dał my kolejne cenne sekundy na dojście do siebie zadając kilka pytań i wydając kilka komend po tym jak wstał.

Nie zdało to się na dużo po tym jak Koszmar zasypał go gradem ciosów pod linami. Sędzia Neal Young nie miał innego wyjścia i wkroczył między pięściarzy by przerwać walkę.

Po walce Chris Arreola powiedział, że jego celem jest kolejna walka o pas mistrzowski w królewskiej kategorii.

„Nie walczę tylko o zwycięstwo, chce się przy tym dobrze pokazać. On myślał, że wyrobi sobie nazwisko pokonując mnie, ale to się nie wydarzy. Nadal jestem ciężkim, z którym trzeba się liczyć! Wyszedłem tutaj, bo chce walki o pas, a nie tylko czeku. Jeśli przegram to idę na emeryturę.” – powiedział 'Koszmar’ w wywiadzie po wygranej walce.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!