Strona główna MEDIA HIGHLIGHTS CONOR BENN CIĘŻKO NOKAUTUJE CHRISA ALGIERIEGO (WIDEO)

CONOR BENN CIĘŻKO NOKAUTUJE CHRISA ALGIERIEGO (WIDEO)

0
Benn v Algieri (fot. DAZN)

Conor Benn (20-0, 13 KOs) odniósł największe zwycięstwo w swojej karierze, pokonując w czwartej rundzie byłego mistrza świata Chrisa Algieriego (25-4, 9 KOs) na gali DAZN i Matchroom w Liverpoolu.

Walka zaczęła się od wymiany ciosów między rozpoznawczo od wymiany kilku ciosów. Benn zadawał proste ciosy na korpus, a Algieri próbował kontrataków na górę.

Pod koniec drugiej rundy Algieri padł na deski jednak powtórka  pokazała, że ​​Algieri się potknął o nogę Benna.

Algieri radził sobie dobrze w trzeciej rundzie, a Benn nadal celował głównie w korpus przeciwnika – jak się później okazało, aby uśpić jego czujność.

W czwartej rundzie Anglik wystrzelił potężną kombinacja lewy-prawy na sam czubek szczęki Algieriego i go ciężko znokautował. Walkę odrazy przerwał sędzia ringowy. Kilka minut minęło zanim Algieri doszedł do siebie.