Daniel Dubois nokautuje w 4 rundzie! (VIDEO)

Daniel Dubois noakutuje Richarda Latreya. (fot. BT Sport)

Brytyjski prospekt wagi ciężkiej Daniel Dubois (11-0, 10 KO) rozprawił się z kolejnym przeciwnikiem jednak łatwo nie było. Richard Lartey (14-2, 11 KO) trafił go kilka razy czystymi ciosami.

Lartey zaczął ofensywnie i gdy Dubois się otwierał inicjował wymiany na mocne ciosy. Walka była bardzo agresywna. Obaj pięściarze trafiali czysto potężnymi bombami.

W trzeciej rundzie obaj poszli na wyniszczająca wojnę. Tłum oszalał i wszyscy podnieśli się na nogi. Jednak żaden z ciosów nie trafił wystarczająco mocno żeby znokautować przeciwnika.

Czwarta runda przyniosła nokaut po mocnym ciosie z prawej ręki. Lartey padł jak kłoda jednak zdołał się podnieść przed upływem 10 sekund. Sędzia Robert Williams i tak przerwał walkę.

Lartey był bardzo niezadowolony ze sposobu przerwania i kłócił się z sędzie podczas ogłaszania wyniku walki.

Było to ładne zwycięstwo 21-letniego Duboisa, ale nadal musi pracować i zdobywać doświadczenie. Wczoraj przynajmniej dowiedzieliśmy się, że ma mocną szczękę.