DAVID ALEN WYGRYWA W SHEFFIELD

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Wczorajszego dnia na gali bokserskiej odbywającej się w Sheffield, która organizowana była przez Matchroom Boxing Eddiego Hearna, byliśmy świadkami powrotu między liny piekielnie mocno bijącego “Białego Nosorożca” Davida Allena (18-5-1).

Zmierzył się on z nieznanym szerszej publiczności Dorianem Darchem legitymującym się rekordem 12-12-1. Jak łatwo można się domyślić, walka była jednostronna i już w 3 rundzie skończyła się przed czasem na korzyść Allena.Była to pierwsza walka od czasu sensacyjnej dla wielu porażki z Davidem Pricem.

Allen jest niezwykle ciekawym zawodnikiem, który mierzył się w swojej karierze z Dillianem Whytem czy Luisem Ortizem. Jego atuty to twarda głowa i kowadło w prawej ręce. Może napsuć sporo krwi bokserom światowej klasy.

Miłośnik boksu od najmłodszych lat, kiedy miał okazję podziwiać Tomka Adamka czy braci Kliczko. Były zawodnik kickboxingu, medalista mistrzostw Polski, czarny pas w kickboxingu, były kadrowicz spełniający się obecnie w sporcie na innej płaszczyźnie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o