DAVID ALEN WYGRYWA W SHEFFIELD

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Wczorajszego dnia na gali bokserskiej odbywającej się w Sheffield, która organizowana była przez Matchroom Boxing Eddiego Hearna, byliśmy świadkami powrotu między liny piekielnie mocno bijącego “Białego Nosorożca” Davida Allena (18-5-1).

Zmierzył się on z nieznanym szerszej publiczności Dorianem Darchem legitymującym się rekordem 12-12-1. Jak łatwo można się domyślić, walka była jednostronna i już w 3 rundzie skończyła się przed czasem na korzyść Allena.Była to pierwsza walka od czasu sensacyjnej dla wielu porażki z Davidem Pricem.

Allen jest niezwykle ciekawym zawodnikiem, który mierzył się w swojej karierze z Dillianem Whytem czy Luisem Ortizem. Jego atuty to twarda głowa i kowadło w prawej ręce. Może napsuć sporo krwi bokserom światowej klasy.

0 0 vote
Article Rating
Miłośnik boksu od najmłodszych lat, kiedy miał okazję podziwiać Tomka Adamka czy braci Kliczko. Były zawodnik kickboxingu, medalista mistrzostw Polski, czarny pas w kickboxingu, były kadrowicz spełniający się obecnie w sporcie na innej płaszczyźnie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments