Strona główna NEWSY DAVID PRICE pogryziony przez przeciwnika! (VIDEO)

DAVID PRICE pogryziony przez przeciwnika! (VIDEO)

0
Kash Ali rzuca Davida Price na matę ringu i gryzie w brzuch. (fot. matchroom boxing)
Kash Ali rzuca Davida Price na matę ringu i gryzie w brzuch. (fot. matchroom boxing)

David Price (24-6, 19 KO) wygrał wczoraj w swoim rodzinnym Liverpoolu po tym jak jego przeciwnik Kash Ali (15-1, 7 KO) został zdyskwalifikowany za ugryzienie Anglika.

Była to strasznie dziwna walka już od pierwszej rundy. Mimo tego, że Price kontrolował pierwsze 4 rundy to przewagę punktową pomógł mu uzyskać jego przeciwnik.

Ali od początku próbował brudnych zagrań – gryzł i bił w tył głowy. Skończyło to się ostrzeżeniem sędziego i utratą punktu w trzeciej rundzie.

W piątej wyglądało na to, że gospodarz zaczyna tracić siły i wtedy tempo narzucił Ali. Jednak w pewnym momencie gdy pięściarze byli w zwarciu przeciwnik Price postanowił rzucić go na matę i ugryźć w brzuch gdy nadal leżeli na macie ringu.

Ślad po ugryzieniu na brzuchu Davida Price. (fot. Matchroom Boxing)
Ślad po ugryzieniu na brzuchu Davida Price. (fot. Matchroom Boxing)

To był moment kiedy sędzia ringowy Mark Lyson zdecydował, że zaszło to za daleko i postanowił zdyskwalifikować Ali i ogłosić zwycięstwo Davida Price.

Kash Ali prawdopodobnie zatrzymał tym swoim karierę. Byliśmy świadkami bardzo przykrych scen gdy zdenerwowany sędzia postanowił usunąć Aliego z ringu podczas ogłoszenia wyniku oraz kiedy Ali i jego narożnik musieli uciekać z hali przy obstawie ochrony zaatakowani przez kibiców Davida Price.

 

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!