Strona główna NEWSY DEONTAY WILDER: 'JESTEM KRÓLEM I POWSTANĘ JAK FENIKS Z POPIOŁÓW’ (VIDEO)

DEONTAY WILDER: 'JESTEM KRÓLEM I POWSTANĘ JAK FENIKS Z POPIOŁÓW’ (VIDEO)

0

Deontay Wilder ma za sobą bardzo ciężki tydzień. W zeszłą sobotę Tyson Fury odebrał mu mistrzowski tytuł WBC. Następnie udzielił kilku wywiadów próbując usprawiedliwić porażkę za ciężkim strojem oraz błędem narożnika. W odpowiedzi spotkał się z bardzo nieprzyjemnymi komentarzami kibiców i ekspertów.

Dziś nad ranem polskiego czasu opublikował pierwsze nagranie na swoich social mediach, w którym obiecuje powrót na tron wagi ciężkiej. W nagraniu widać, że Wilder podchodzi do tej wiadomości bardzo emocjonalnie, ale jest to miła niespodzianka dla jego fanów, którzy czekali na pierwszą publiczną wypowiedź.

Poniżej tłumaczenie jego wypowiedzi:

„Witam wszystkich moich ludzi, moją armię Bomb Squad, mój naród Bomb Squad, wszystkich moich bliskich na całym świecie! Chciałem ci tylko powiedzieć, że tu jestem. Wasz król tu jest. Nigdzie się nie wybieramy, bo wojna właśnie się rozpoczęła. Powstanę ponownie. Jestem silny. Jestem królem. Możecie być dumni. Jestem wojownikiem. Jestem królem, który nigdy się nie podda! Jestem królem, który będzie walczył na śmierć i życie. A jeśli ktoś tego nie rozumie, nie rozumie, co to znaczy iść na wojnę, nie rozumie, co to jest walczyć.” – powiedział w pierwszej części przemowy. Po czym dodał do swoich kibiców:

„Powstaniemy ponownie. Odzyskamy tytuł. Wrócę. Będziemy trzymać wysoko głowy. Wasz król jest w dobrym nastroju. Powstaniemy jak feniks z popiołów i odzyskamy tytuł! Do zobaczenia za kilka miesięcy. Gdyż wojna właśnie się rozpoczęła. Ślę miłość do całej mojej armii.”

Czekam na wasze komentarze pod newsem. Czy Wilder powróci na tron WBC tak jak zapowiada? Czy trzecia walka ma sens?

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!