Strona główna NEWSY DEONTAY WILDER PO RAZ KOLEJNY NOKAUTUJE ORTIZA! (VIDEO)

DEONTAY WILDER PO RAZ KOLEJNY NOKAUTUJE ORTIZA! (VIDEO)

0
Deontay Wilder nokautuje Luisa Ortiza w ich rewanżowym pojedynku w Las Vegas. (fot. materiały prasowe)
Deontay Wilder nokautuje Luisa Ortiza w ich rewanżowym pojedynku w Las Vegas. (fot. materiały prasowe)

Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) robi to po raz kolejny! Mimo tego, że przegrywał wszystkie rundy po raz kolejny wygrywa przez nokaut na Luisie Ortizie (31-2, 26 KO). Broniąc tym samym tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WBC po raz dziesiąty.

Walka od początku układała się po myśli Kubańczyka, który był bardzo dobrze dysponowany. Pierwsza runda była ostrożna z obu stron, typowo na wyczucie przeciwnika.

W drugim starciu Ortiz postanowił przejąc inicjatywę i zaskoczył mistrza dobrym lewym sierpowym. Następne rundy to kolejne próby ataków pretendenta i cierpliwe wyczekiwanie Amerykanina na moment, w którym może zadać swój niszczący prawy.

W czwartej rundzie Ortizowi udało się złapać Wildera kilkoma mocnymi ciosami w narożniku jednak nie robiły one większego wrażenia na mistrzu.

Runda 5 to chwilowy zryw Wildera. W większości niecelnymi power punchami, które nie dochodziły do celu. Ortiz w tej jak i szóstej rundzie pracował nad korpusem Bronze Bombera.

W siódmym starciu dominował King Kong, który coraz śmielej wchodził do ofensywy i próbował złapać mistrza mocnym overhandem. Nagle na kilkadziesiąt sekund przed końcem rudny Wilder strzelił mocnym prawym krzyżowym na skroń Ortiza i go posłał na deski, a ten mocno zdezorientowany nie zdołał się podnieść na 10.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments