ESPN i DAZN chcą u siebie Adama Kownackiego!

Adam Kownacki na ważeniu przed walką z Charlsem Martinem. (fot. PBC)
Adam Kownacki na ważeniu przed walką z Charlsem Martinem. (fot. PBC)
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Wczoraj jeden z największych portali pięściarskich BoxingScene podał informację o tym, że Adam Kownacki (19-0, 15 KO) jest w centrum zainteresowania największych platform streamingowych w ameryce jak ESPN+ i DAZN.

Akutalnie Polak jest związany kontraktem z Premier Boxing Champions, a jego pojedynki są transmitowane na antenach telewizji FOX i SHOWTIME. Jednak menadżer Adama to może się wkrótce zmienić, ale nie koniecznie.

Na chwilę obecną mają umówione spotkanie z Al Haymonem, aby zakontraktować kolejną walkę i wybrać przeciwnika. Spotkanie odbędzie się w tym tygodniu, a walka w maju lub czerwcu.

“W tym tygodniu spotykam się z Alem Haymonem i będziemy dopinać następną walkę, która odbędzie się w maju lub czerwcu.” – powiedział Keith Conolly, który jest manadżerem Adama.

Dopiero później mają zamiar omówić plany na przyszłość. Chcą wybrać najlepszą opcję dla Adama – sportowo jak i finansowo.

“Będziemy też dyskutowali z Adamem o tym, który kanał lub platforma internetowa byłaby dla niego najbardziej opłacalna na przyszłość. To wspaniałe czasy na bycie bokserem. Pojawiło się tyle okazji i dużo pieniędzy. Adam według mnie to pierwsza piątka wagi ciężkiej i on zamierza wykorzystać swoją pozycję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku lub jakoś tak zawalczy o tytuł.”– dodał.

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o