Strona główna NEWSY FIODOR CZERKASZYN Z NOWYM RYWALEM NA KBN 10

FIODOR CZERKASZYN Z NOWYM RYWALEM NA KBN 10

0

Grupa Knockout Promotion szybko zareagowała na kontuzję Sama Solimana i wyznaczyła nowego przeciwnika dla niepokonanego Ukraińca Fiodora Czerkaszyna (15-0, 10 KO).

Zawodnikiem który podjął rękawice jest doskonale znany polskiej publiczności Patrick Mendy. Gambijczyk może nie ma przekonującego rekordu : 18-15, 3 KO, jednakże jego podczas walk zawsze daje z siebie wszystko, a dodatkowo jest przeciwnikiem z bardzo odporną szczęką. A jedynym bokserem, który znokautował Patricka jest mistrz świata WBA Callum Smith!

Ostatnim rywalem “Tygrysa” był Robert Mr. KO Parzęczewski (24-1, 16 KO), który mimo 10 rund nie potrafił znokautować Mendy’ego.

Wydaje się dzięki temu, że wybór Patricka jest jest ciekawym wyjściem z tej ciężkiej sytuacji zważywszy na to że gala KnockOut Boxing Night 10 już 7 marca w Łomży.

Czasu na przygotowanie się pod nowego zawodnika praktycznie nie ma, a więc zobaczymy Fiodora w nowej sytuacji z której mamy nadzieję wywiąże się znakomicie i ponownie potwierdzi ogromny talent w nim drzemiący.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments