Strona główna NEWSY George Foreman: “Joshua vs Wilder, walka większa niż wszystko co odbyło się...

George Foreman: “Joshua vs Wilder, walka większa niż wszystko co odbyło się do tej pory.”

0
Joe Frazier vs George Forman na Jamajce. (fot. HBO)
Joe Frazier vs George Forman na Jamajce. (fot. HBO)

Legendarny George Foreman to wielki mistrz toczący walki z takimi asami jak Muhammad Ali, Ken Norton, Evander Holyfield czy Joe Frazier. Ale były dwukrotny mistrz świata królewskiej kategorii przekonuje, że największą walkę mogą stoczyć obecni mistrzowie, czyli Anthony Joshua (22-0, 21 KO) i Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO).

Wielu fanów, ekspertów i zawodników mówi otwarcie o tym, że największa walka jaka może być aktualnie zorganizowana to Anthony Joshua (22-0, 21 KO) kontra Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO). 

Wśród tych wszystkich ludzi jest też George Foreman. Były dwukrotny mistrz świata, który podczas swojej kariery zmierzył się z takimi legendami jak Muhammad Ali, Evander Holyfield i Joe Frazier.

“W przeszłości umknęło nam wiele ciekawych potyczek, jak na przykład moja z Mike’em Tysonem. Kiedy więc w końcu dojdzie do walki Joshuy z Wilderem, będzie to największa walka w historii wagi ciężkiej. Większa niż wszystko co odbyło się do tej pory.” – mówi w wywiadze Foreman.

“Ciężko powiedzieć, czy Wilder to największy puncher w historii, bo trudno to porównać. Tyson, Frazier czy przede wszystkim Joe Louis też bili mocno. Ale na pewno Wilder potrafi bardzo mocno uderzyć prawą ręką, mocniej niż biłem ja.” – dodał na końcu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments