Strona główna NEWSY Gervonta „Tank” Davis łamie przeciwnika w pierwszej rundzie!

Gervonta „Tank” Davis łamie przeciwnika w pierwszej rundzie! [VIDEO]

2

Hugo Ruiz (39-5, 33 KO) zapowiadał, że pokaże w ringu swoją siłę i znokautuje Gervonta Davis’a (21-0, 20 KO).  Rozpoczął jednak pojedynek wyraźnie spięty, oddając od pierwszego gongu inicjatywę Davisowi.

Boksujący z odwrotnej pozycji „Tank” siedział na zakrocznej nodze, wywierał presję i szybko zaczął doprowadzać dobre uderzenia do celu. Ruizowi udało się trafić bezpośrednim prawym krzyżowym, jednak Gervonta tylko uśmiechnął się po tym ciosie.
W drugiej minucie pierwszej rundy Davis trafił dwa razy z rzędu dobrym lewym prostym rozbijając nos rywala, który chyba w tym momencie stracił wiarę w zwycięstwo i cofnął się do defensywy łapiąc powietrze ustami.

Chwilę później Davies zapędził Ruiza na liny i trafił przez gardę kombinacją prawy-lewy-prawy sierp, doprowadzając kończący cios prosto na szczękę rywala, omijając jego przednią rękę.

Kombinacja nie rzuciła przeciwnika na ring, ale ten przyklęknął i choć wstał przed końcem liczenia, zrezygnował z kontynuowania pojedynku.

Tym samym Davis dopisał do swojego rekordu ósme zwycięstwo przed czasem w pierwszej rundzie.

 

2 KOMENTARZE

  1. Tank jest dobry. Ciekaw jestem jakby wyglądała jego walka z Lomą, Garcią. Obawiam sie, ze jeśli już dojdzie do tych konfrontacji to za pare lat gdy stracą na atrakcyjnośc. Tak jak teraz przymierza się do niego Gamboe kóry ma prawie 40 lat

  2. Tank jest dobry. Ciekaw jestem jakby wyglądała jego walka z Lomą, Garcią. Obawiam sie, ze jeśli już dojdzie do tych konfrontacji to za pare lat gdy stracą na atrakcyjnośc. Tak jak teraz przymierza się do niego Gamboe kóry ma prawie 40 lat

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!