Strona główna NEWSY GOLOVKIN vs SZERETA PRZEŁOŻONE PO RAZ KOLEJNY! KONTUZJA KAZACHA.

GOLOVKIN vs SZERETA PRZEŁOŻONE PO RAZ KOLEJNY! KONTUZJA KAZACHA.

0
Oct 17, 2015; New York, NY, USA; Gennady Golovkin (white trunks) and David Lemieux ( trunks) during their middleweight world championship unification bout at Madison Square Garden. Mandatory Credit: Ed Mulholland/K2 Promotions

Wydaję się, że sytuacja walki Gienndiy Golovkin (40-1-1, 35 KO) vs Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) zmienia się z dnia na dzień. Przekładana już kilka razy zostanie przezsunięta w terminie po raz kolejny. Tym razem z powodu kontuzji Kazacha.

Obóz Golovkina w oficjalnym piśmie poprosił organizację IBF o przesunięcie terminu walki o kilka tygodni. Odbędzie się ona prawdopodobnie w drugiej połowie maja lub na początku czerwca.

Kazach ma również inny problem. Victor Conte, z którym niedawno rozpoczął współpracę, postanowił usunąc go ze swojego ośrodka treningowego ze względu na nie wywiązanie się ze wspólnie ustalonych założeń.

“Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Giennadijowi, ale on nie był po prostu w stanie zrobić tego, o co prosiliśmy. Krótko mówiąc, poprosiłem go, żeby opuścił nasz ośrodek, ponieważ nie realizował naszych wspólnych ustaleń. Życzę mu jednak powodzenia w przyszłości.” – powiedział Conte.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments