Strona główna NEWSY Joshua vs Ruiz II w Cardiff lub Nowym Jorku.

Joshua vs Ruiz II w Cardiff lub Nowym Jorku.

0
JOSHUA I RUIZ JR SPOTKALI SIĘ TWARZĄ W TWARZ (fot. DAZN)
JOSHUA I RUIZ JR SPOTKALI SIĘ TWARZĄ W TWARZ (fot. DAZN)

Ostatnio krążyły plotki o tym, że pojedynek rewanżowy pomiędzy Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO),a Anthonym Joshua (22-1, 21 KO) jest zagrożony. W takim tonie wypowiadał się między innymi Oscar de la Hoya.

Wczoraj plotką zaprzeczył promotor Anglika – Eddie Hearn. Stwierdził, że organiacja rewanżu jest na dobrej drodze i w tym tygodniu poda wiecęj informacji.

“Nie mam pojęcia, kto wymyśla takie rzeczy. Naprawdę chcemy coś ogłosić w tym tygodniu. Do rewanżu dojdzie w Madison Square Garden lub na Principality Stadium (Cardiff), gdzie Anthony walczył już przed tłumem fanów.” – powiedział Hearn w dla boxingscene.

Są już dwie wstępne lokalizacje, w któych miałaby się odbyć walka. Hearn chciałby, żeby było to Cardiff gdzie Joshua już walczył wcześniej dwa razy. Jednak sam Joshua chciałby wrócić do Nowego Jorku i zrewanżować się w Madison Square Garden – tam gdzie pasy stracił.

“Z moich własnych egoistycznych powodów chciałbym, aby walka miała miejsce w Wielkiej Brytanii, ale Joshua naprawdę chce wrócić do Nowego Jorku. Rozmowy nadal trwają. MSG lub Cardiff, czekamy na finalizację.” – dodał Hearn.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments