Strona główna NEWSY KBN 10: RELACJA GALI W ŁOMŻY

KBN 10: RELACJA GALI W ŁOMŻY

0
Relacja z gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży. Runda po rundzie na żywo.
Kamil Bednarek vs. Iwan Muraszkin (super średnia, 6 rund)

Runda 1

Pięściarze nie oszczędzali się od pierwszych sekund, ryzykowne wymiany z obu stron nie ma mowy o asekuracji, wyrównana runda

Runda 2

Świetne ciosy Polaka na początku rundy wstrząsnęły Murashkinem, lewy sierpowy chwilę później kolejny raz sprawił, iż nogi przeciwnika były z gumy. Bardzo dobra runda w wykonaniu Bednarka, który kilka razy porządnie podłączył rywala.

Runda 3

Bardzo dobre otwarcie walki przez Bednarka, następnie jednak dał się zaskoczyć kilkoma mocnymi ciosami Murashkina który zrobiły wrażenie na Polaku. Runda dla Murashkina

Runda 4

Duża dominacja ze strony Polaka w rundzie 4, który rozbija Murashkina mocnymi ciosami. Najlepsza runda Bednarka dotychczas.

Runda 5

Przed nami przedostatnia runda. Mocno rozpoczęcie przez Polaka. Murashkin opadł z sił, a Polak skrzętnie to wykorzystuje, obijając raz po raz swego rywala.

Runda 6

Kompletna bezradność Murashkina, który ambitnie stara się odpowiadać ale niezbyt mu to wychodzi.

Koniec walki zdecydowana wygrana na punkty 59-55 u wszystkich sędziów dla Bednarka który dopisuje do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, a tym samym poprawia go na 4-0

Przemysław Zyśk vs. Wasyl Kurasow (limit umowny 71 kg, 8 rund)

Runda 1

Świetne rozpoczęcie przez Polaka mocnym prawym prostym, który omal nie znokautował swojego rywala. Pełna dominacja, ze strony Przemka Zyśka

Runda 2

Kolejna runda w której dominuje nasz rodak i trafia bardzo mocno Kurasova, pełna kontrola Zyśka, runda zdecydowanie wygrana przez Polaka.

Runda 3

Przemek, bardzo dobrze trzyma dystans lewym prostym i konsekwentnie punktuje rywala. Kolejna runda na konto Zyśka

Runda 4

Runda znacznie bardziej spokojna, duża pasywność ze strony Polaka, która może skutkować przegraną w tym starciu

Runda 5

Kolejna nie najlepsza runda w wykonaniu Polaka, który jakby nie mógł znaleźć swojego rytmu walki. Runda bliska, lecz chyba jednak dla Ukraińca.

Runda 6

Oglądając te rundę można odnieść wrażenie jakby Polakowi brakowało tlenu, kolejna niemrawa runda w wykonaniu Zyśka. Jeśli Polak nie zmieni swej postawy, w 2 ostatnich starciach będzie ciężko o dobry dla niego werdykt sędziowski.

Runda 7

Zaczęło się od mocnych wymian z obu stron. Polak chybia czterema ciosami, żaden z kombinacji nie dochodzi celu. Można zaobserwować widoczny spadek sił u naszego rodaka. Kurasov wypunktowuje runda po rundzie Polaka. Kolejna runda dla Kurasova.

Runda 8

Przed nami ostatnia runda, jeśli Zyśk nie wygra tej rundy ciężko będzie o zwycięstwo w tej walce. Mocny prawy ze strony Murashkina. Poślizgnięcie ze strony Kurasova i sędzia bezpodstawnie liczył Ukraińca. Napór Ukraińca jednak nadal trwa. Runda wyrównana jednak ze względu na niesłuszne liczenie idzie na konto Zyśka.

Sędziowie punktują 79-71 80-71 79-72

Skandal, walka bardzo równa a sędziowie dają wszystkie rundy dla Zyśka, żenada i tyle przy takich sędziach nie ma co wchodzic do ringu od razu wygrywasz. Jednym słowem sędziowie wydrukowali swój werdykt.

Paweł Stępień vs. Geard Ajetović (półciężka, 8 rund)

Runda 1

Rozpoznawcza premierowa runda, niewiele się działo. Wyrównane starcie z minimalna przewagą Polaka.

Runda 2

Trochę więcej akcji z obu stron, Ajetovic szuka swojej szansy w podpuszczaniu Polaka podwójnym blokiem, by następnie wystrzelić silnym sierpowym. Runda dla Stępnia ze względu na pasywność Serba.

Runda 3

Runda dla Stępnia, wyjątkowo nudne starcie gdzie Polak uderzał na podwójny blok Serba. Jednym słowem nic się nie działo.

Runda 4

Pasywna postawa Ajetovica, runda dla Stępnia, walka bezpłciowa.

Runda 5

Geard Ajetovic nie zadaje w ogóle ciosów, bardzo pasywna postawa Serba. Kolejna runda dla Stępnia.

Runda 6

Ajetovic praktycznie nie wyprowadził żadnego ciosu, zaczyna przypominać mobilny worek treningowy. Kolejna runda dla Stępnia.

Runda 7

Przewaga Stępnia powiększa się, Ajetovic definitywnie przyjechał po wypłatę inkasując kolejne ciosy.

Runda 8

Całe szeście, że była to ostatnia runda, gdyż nie da się tego oglądać, walka wygrana do “jaja”

Kolejna nic nie wnosząca wygrana Pawła Stępnia sędziowie orzekli 80:72, ulga dla kibiców czekamy na walki Czerkaszyna i Szpilki

Fiodor Czerkaszyn vs. Patrick Mendy (limit umowny 74 kg, 10 rund)

Runda 1

Zaczyna się pierwsza runda, najbardziej utalentowany Polsko-Ukraiński Pięściarz Fiodor Czerkaszyn której podejmuje Patricka Mendyego. Runda zdecydowanie dla Czerkaszyna który umiejętnie unikał ciosów swym balansem i kontrował ciosami bitymi z różnych płaszczyzn.

Runda 2

Pewna przewaga Czerkaszyna który seriami punktuje Mendyego. Runda dla Czerkaszyna

Runda 3

Piękna kontra prawo skos i prawy prosty Czerkaszyna który poważnie zachwiał Mendym. Sporo klinczowania ze strony Mendyego który raz po raz wiesza się na Czerkaszynie. Można zaobserwować oznaki zmęczenia Brytyjczaka. Kolejna runda wędruje na konto Fiodora.

Runda 4

Zdecydowana przewaga Czerkaszyna, który koncertowo wyboksowuje swojego rywala. Mendy jest bezradny.

Runda 5

Czerkaszyn zabiera Mendyego do szkoły, wspaniałe uniki, timing, i precyzja sprawiają że Mendy wygląda jak kompletny amator

Runda 6

Powtórka z rozrywki z innych rund bezwzględna dominacja Czerkaszyna, przewaga robi się kolosalna.

Runda 7

Wspaniały cios Czerkaszyna, który posyła Mendyego na deski. Fiodor idealnie skontrował rywala lewym sierpem na jego lewy sierp. Efektowne zwycięstwo Czerkaszyna, jednak sędzia się pospieszył moim zdaniem i zbyt wcześnie przerwał to starcie.

Artur Szpilka vs. Siergiej Radczenko (junior ciężka, 10 rund)

Przed nami ostatnia walka, czy powrót Szpili będzie zaliczony do udanych, odpowiedź już za chwilę.

Runda 1

Bardzo nerwowa runda w wykonaniu Artura Szpilki, który został trafiony lewym sierpem runda wyrównana.

Runda 2

Dobra runda w wykonaniu Artura Szpilki, który pomimo sytuacji kryzysowej wypunktował Radchenke.

Runda 3

Sensacyjna runda Szpilka na deskach po prawym sierpowym, po którym Artur jakby do końca nie doszedł do siebie 10:8 runda dla Radchenki.

Runda 4

Lepsza w wykonaniu Artura Szpilki natomiast sporo ryzykuje Szpila wchodząc w wymiany z Radchenko runda bardzo wyrównana z minimalnym wskazaniem na Szpilkę.

Runda 5

Pachnie Sensacja Szpilka ponownie po serii ciosów i pajacowaniu w postaci opuszczania rąk Szpila znowu liczy dechy 10:8 znowu dla Radchenki.

Runda 6

Radchenko obnaża braki Szpilki podpuszczając go raz po raz i bezlitośnie kontrując, źle to wygląda dla Polaka bardzo źle…

Runda 7

Większość rundy przegrana przez Szpilke, dopiero końcówka rundy dla Szpilki runda dla Radchenki.

Runda 8

Bardzo słaba runda w wykonaniu Artura Szpilki, cudem uniknął przerwania walki Szpilka uratowany przez gong na miękkich nogach poszedł do narożnika.

Runda 9

Szpilka walczy o życie, sędzia ringowy pomaga mu przedłużając agonie.

Runda 10

Radchenko był na skraju nokautu w 10 rundzie, ale było to chyba zbyt mało by odnieść dzisiaj zwycięstwo.

Skandaliczym werdyktem sędziów 96:94 94:94 95:92 “zwyciężył” Szpila, takie werdykty zabijają ten sport.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments