Strona główna NEWSY KBN10: BILETY NA SZPILKA vs RADCZENKO JUŻ W SPRZEDAŻY!

KBN10: BILETY NA SZPILKA vs RADCZENKO JUŻ W SPRZEDAŻY!

0

Przed nami jubileuszowa, 10. gala Knockout Boxing Night. Już 7 marca w Hali Sportowej w Łomży czeka nas wielkie pięściarskie święto. Artur Szpilka wraca do ringu – tym razem w niższej kategorii. Popularny „Szpila” zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Siergiejem Radczenką.

Artur Szpilka wraca do ringu po szybkim nokaucie na Fabio Tuiachu i zapowiada podbój dywizji junior ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Radczenką ma być początkiem drogi po tytuł mistrza świata. Radczenko  trzykrotnie boksował na polskich ringach. Ukrainiec stoczył emocjonujący pojedynek z Krzysztofem Głowackim, posyłając byłego mistrza świata na deski, był o krok od zakończenia kariery Adamowi Balskiemu oraz dał osie wyrównanych rund pretendentowi do pasa WBC, Michałowi Cieślakowi.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy ulubieńca publiczności – Fiodora Czerkaszyna, który zmierzy się z byłym mistrzem świata federacji IBF w wadze średniej – Samem Solimanem. Australijczyk to bardzo twardy zawodnik, który walczył już z czołówką dywizji i z pewnością da zawodnikowi grupy Knockout Promotions cenną lekcję.

Na widzów w Łomży będą czekać cztery dodatkowe pojedynki boksu zawodowego, a wśród nich walka jednego z największych prospektów młodego pokolenia pięściarzy w Polsce – Kamila Bednarka, którego sprawdzi Białorusin Iwan Muraszkin oraz utalentowanego ulubieńca ostrołęckiej publiczności – Przemysława Zyśka. „Wisienką na torcie” będzie powrót na ringowe deski najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej – Pawła Stępnia.

Main Event:
  • Artur Szpilka (23-4, 16 KO) vs Sergiej Radczenko (7-5, 2 KO)
  • Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10 KO) vs Sam Soliman (46-14-1, 19 KO)
Karta Główna:
  • Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) vs TBA
  • Przemysław Zyśk (11-0, 4 KO) vs TBA
  • Kamil Bednarek (2-0, 1 KO) vs Iwan Muraszkin (5-5-1, 2 KO)

BILETY DO NABYCIA TUTAJ: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!