Strona główna NEWSY KBN10: POZNALIŚMY KOLEJNE NAZWISKA!

KBN10: POZNALIŚMY KOLEJNE NAZWISKA!

0

7 marca kibice boksu w Polsce będą mieli nie mały orzech do zgryzienia. Tego samego dnia odbędą się gale dwóch największych grup promotorskich w kraju KnockOut Boxing Night X w Łomży oraz Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie.

Walką wieczoru KBN X będzie pojedynek debiutującego w kategorii cruiser Artura Szpilki (23-4, 16 KO), który zmierzy się z doświadczonym w walkach z Polakami Sergeyem Radchenko (7-5, 2 KO). Wydaje się, że pojedynek Szpili z Ukraińcem da nam jasny sygnał, czy siła ciosu Artura nie zmalała wraz z utratą wagi.  Radchenko w żadnej ze swoich przegranych walk nie został znokautowany, a więc Szpilka może zmienić tę serię. Więcej o tej walce pisaliśmy tutaj: KBN10: POZNALIŚMY RYWALA ARTURA SZPILKI NA POWRÓT W JUNIOR CIĘŻKIEJ.

Drugim pojedynkiem wieczoru będzie ciekawie zapowiadająca się walka Ukraińskiego talentu Fiodora Czerkaszyna (15-0, 10 KO) , który na pewno będzie chciał podtrzymać świetną passę z końca zeszłego roku, gdzie nokautował dwóch poprzednich wysoko notowanych rywali. Przeciwnikiem Fiodora będzie mistrz świata mało prestiżowej organizacji WBF Sam Soliman (46-14-1, 19KO). Dodajmy, że w swojej karierze Soliman był posiadaczem pasa mistrzowskiego organizacji IBF, a toczył bokserskie pojedynki z takimi bokserskimi nazwiskami jak: Felixa Sturm, Wes Capper, Sergiey Derevyanchenko czy Jermain Taylor.

Oprócz wyżej wymienionych na bokserskim ringu w Łomży zobaczymy m. in:

  • Przemysława Zyśka (11-0, 4 KO)
  • Pawła Stępnia (12-0-1, 11 KO)
  • Kamila Bednarka (2-0, 1 KO)

Nam nie pozostaje nic innego jak wyczekiwać kolejnych nazwisk, a patrząc po tym co już nam promotorzy zaoferowali wiemy, że gdzie się nie udamy to będziemy zadowoleni!!

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!