Strona główna NEWSY KBN9: CZERKASZYN CZARUJE, DIABLO USYPIA + WYNIKI WALK

KBN9: CZERKASZYN CZARUJE, DIABLO USYPIA + WYNIKI WALK

0

Kolejna gala grupy KnockOut Promotions za nami. Mimo kameralnego miejsca wydarzenia mieliśmy trochę emocji, a widzowie zgromadzeni przy stolikach bankietowych często żywiołowo reagowali na poczynania zawodników.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo! Tym razem w pokonanym boju pozostawił Taylora Mabikę, jednak styl walki byłego mistrza świata już od jakiegoś czasu nie porywa.

Oczywiście niezbyt duża ilość ciosów oraz defensywna postawa naszego boksera może być wynikiem kontuzjowanego kolana, oraz bolących łokci (o czym wspomniał w wywiadzie po walce).

Z drugiej strony Diablo przez lata był znany właśnie z takiego stylu, czym potrafił w końcowych rundach zaskoczyć pewnych zwycięstwa przeciwników.

Pojedynek ten prawdopodobnie utorował Krzyśkowi drogę do walki o pas federacji WBC przeciwko Ilunga Makabu możemy jednak mieć spore wątpliwości czy Polak podoła wyzwaniu rzuconemu przez Kongijczyka.

Może się podobać postawa nowej gwiazdy grupy Andrzeja Wasilewskiego – Ukraińca Fiodora Czerkaszyna.

23-latek już w pierwszych sekundach pojedynku posłał na deski Fina Mathiasa Eklunda! Następnie spokojnie rozpracowywał rywala aż do 3 rundy w której po serii ciosów sędzia podjął bardzo dobrą decyzję przerywając pojedynek. Tym samym Fiodor dopisał swoje 4 zwycięstwo w tym roku, kolejny raz ukazując nam swoje możliwości.

Trzeba szczerze przyznać, że w Europie nie ma zbyt wielu zawodników walczących na tym poziomie, więc może już w przyszłym roku uda się Czerkaszynowi wypłynąć na „światowe wody”.

W pozostałych pojedynkach także nie brakowało emocji.

Mateusz Tryc według sędziów pewnie wypunktował Shakeela Phinna. Pojedynek wyglądał na dość wyrównany, jednak to delikatnie szybszemu Trycowi sędziowie zapisali zwycięstwo.

Super szybko swoją walkę, bo już w pierwszej rundzie zakończył Przemek Zyśk. Po nawałnicy ciosów zadawanych przez Przemka narożnik Denisa Kriegera postanowił szybko poddać swojego zawodnika, dla którego była to pierwsza taka porażka!

Zwycięstwami mogą również pochwalić się Damian Kiwior, Kamil Bednarek oraz Denis Krotiuk.


Pełne wyniki gali KnockOut Boxing Night 9 Zakopane:

Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39KO)  pokonuje na punkty (98:92, 97:93, 96:94) Taylora Mabikę (19-5-1, 10KO)

Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10KO)  pokonuje przez TKO w 3 rundzie  Mathiasa Eklunda (11-3-2, 4KO)

–  Mateusz Tryc (9-0, 5KO) pokonuje na punkty (3x 78:74) Shakeela Phinna (21-3-1, 15KO)

Przemysław Zyśk (11-0, 4KO) pokonuje przez TKO w 1 rundzie Denisa Kriegera (14-11-2, 9KO)

Damian Kiwior (6-1-1, 0KO)  pokonuje na punkty (3x 60:54)  Ivana Njegaca (12-12, 4KO)

Kamil Bednarek (2-0, 1KO) pokonuje na punkty (3x 60:54)  Sergieja Żuka (3-6-2, 2KO)

Denis Krotiuk (2-0, 1KO) pokonuje na punkty (3x 40:36)  Damiana Drabika (2-2, 2KO)

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!