Strona główna NEWSY Klitschko w DAZN? Najpierw Fury, potem Joshua!

Klitschko w DAZN? Najpierw Fury, potem Joshua!

2
MANNHEIM, GERMANY - MAY 04: Wladimir Klitschko of Ukraine celebrates defeating Francesco Pianeta of Italy and retaining his IBF, IBO, WBA, WBO titles after their World Championship fight at SAP Arena on May 4, 2013 in Mannheim, Germany. (Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images)

Władmir Klitschko zdementował plotki o jego walce z Whytem, które pojawiły się w zeszłym tygodniu. Jednak dziś pojawiła się informacja, że Ukrainiec prowadzi negocjacje z platformą DAZN.

Kontrakt, który jest na stole zawiera wpis o trzech walkach. Pierwsza miałaby być walka z średnim przeciwnikiem, aby zrzucić rdzę. Dwie kolejne to rewanże z Tysonem Fury i Anthony Joshua. W takiej właśnie kolejności. Klitschko zmierzył się już z nimi w 2015 i 2017 roku i obie walki przegrał.

Większościowym udziałowcem w platformie DAZN jest inny Ukrainiec, Leonard Blavatnik, to z nim obóz Klitschko prowadzi negocjacje w sprawie powrotu.

Umowa zawiera też zapis o tym, że Władimir stanie się ambasadorem DAZN. W zamian za to platforma ma przekazać pokaźną kwotę na konto fundacji UNESCO, z którą Ukrainiec współpracuje.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!