Strona główna NEWSY KnockOut Boxing Night 7 Rzeszów już 6 Lipca!

KnockOut Boxing Night 7 Rzeszów już 6 Lipca!

0

Kolejna gala grupy Knockout Promotions odbędzie się już za 2 tygodnie w sobotę 6 lipca na stadionie miejskim w Rzeszowie.

Gala zapowiada się bardzo ciekawie szczególnie dla rzeszowskiej publiczności, która będzie mogła z bliska dopingować swojego ulubieńca niepokonanego Łukasza Różańskiego (10-0, 9KO). Jego przeciwnikiem w walce wieczoru będzie dość już przykurzony Izu Ugonoh (18-1, 15KO).

„Łukasz zawsze dostarcza w ringu wielu emocji i zawsze idzie po nokaut, a poprzednie gale w Rzeszowie pokazały, że u siebie może liczyć na fantastyczny doping. Spodziewamy się naprawdę gorącej atmosfery i ringowej wojny!” – mówi promotor  Andrzej Wasilewski.

Dla jednego i drugiego będzie to powrót do walk po przerwie:

– krótszej (Różański – Buchmüller 2018-11-10)
oraz
– dłuższej (Ugonoh – Kassi 2018-05-25)

Bokserzy są już po spotkaniu twarzą w twarz na stadionie Stali Rzeszów :

Zdj. TVP Sport

„Face to face to nasz moment. To chwila, w której można trochę wyczuć przeciwnika. To już drugi raz, gdy spotkaliśmy się z Łukaszem, ale nie ma między nami złej krwi. To będzie czysto sportowa rywalizacja” twierdzi Izu Ugonoh

Drugim najważniejszym pojedynkiem będzie starcie między posiadaczem pasa mistrza Polski w wadze półciężkiej Pawłem Stępniem (12-0, 11KO), a Markiem Matyją (16-1-1, 7KO).

Rywalizacja naszych półciężkich posiada duży ciężar gatunkowy – wygrany wyraźnie poprawi swoje miejsce w rankingach, natomiast przegrany będzie musiał zabrać się do roboty aby znów być blisko walk wieczoru.

Trzecia od końca walka to spotkanie pomiędzy niepokonanym Fiodorem Czerkaszynem (12-0, 8KO), a przybywającym zza wielkiej wody Australijczykiem Wesem Capperem (20-2, 12KO).

Fiodor uważany za duży talent bokserski skrzyżuje rękawice z chyba najsilniejszym przeciwnikiem w karierze. Wes od ponad 3 lat nie przegrał walki! Ta rywalizacja może rozgrzać kibiców do czerwoności.

Oprócz wyżej wymienionych nazwisk gala KnockOut Boxing Night 7 Rzeszów w walkach zobaczymy np. Kamila Szeremetę (19-0,4 KO) czy Mateusza Tryca (7-0, 5KO). Nie zabraknie walki kobiet pomiędzy Laurą Grzyb (1-0, 1KO), a Vanesą Caballero (1-5).

Całą kartę walk powinniśmy poznać wkrótce.

 

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!