Strona główna NEWSY KNOCKOUT BOXING NIGHT EXTRA. TRYC W WALCE WIECZORU

KNOCKOUT BOXING NIGHT EXTRA. TRYC W WALCE WIECZORU

0

W piątek 17 grudnia w Wyszkowie odbędzie się gala grupy Andrzeja Wasilewskiego Knockout Promotions, której główną walką będzie pojedynek dumy Wyszkowa, boksera wagi super średniej Mateusza Tryca (12-0, 7 KO).

Dla Tryca będzie to już trzecia walka w tym roku, która w przypadku wygranej przybliży go do czołowych lokat w rankingach.

Niewiele mniej znacząca będzie kolejna walka powracającego do formy Adama Balskiego (15-1, 9 KO), który chce w jak najlepszym wydaniu pokazać się kibicom po solidnej, choć przegranej walce z Mateuszem Masternakiem (46-5, 31 KO).

Na gali w Wyszkowie wystąpi także dawno nie walczący Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO).
Dla Stricza będzie to pierwszy pojedynek w tym roku, wiec możemy być pewni, że da z siebie wszystko aby jak najszybciej zrzucić z siebie „rdzę”, tym samym przypomnieć się największym światowym promotorom!

Oprócz trzech silnych nazwisk ze stajni KnockOut Promotions w piątek zobaczymy także świetnie zapowiadającego się Rafała Wołczeckiego (4-0, 3 KO), który kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa dając kibicom to czego często naszym bokserom brakuje – nokautów!

Gala rozpoczyna się 17 grudnia od godziny 18, natomiast transmisję najważniejszych gal obejrzymy na kanale TVP Sport.

Bilety wciąż do nabycia na stronie eBilet

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!