Strona główna NEWSY Luis Nery zmusza Arroyo do poddania po 4 nokdaunach! (VIDEO)

Luis Nery zmusza Arroyo do poddania po 4 nokdaunach! (VIDEO)

0
Luis Arroyo kontra McJoe Arroyo. (fot. Tom Pennington/Getty Images)
Luis Arroyo kontra McJoe Arroyo. (fot. Tom Pennington/Getty Images)

Louis Nery (29-0, 23 KO) wczoraj zadebiutował w USA poddając w narożniku solidnego McJoe Arroyo (18-3, 8 KO). Meksykanin posłał go na deski, aż cztery razy w ciągu czterech rund.

‘Pantera’ z Meksyku chce odzyskać swój pas mistrzowski, który stracił w marcu zeszłego roku po tym jak nie zrobił wagi na rewanż z Shinsuke Yamanaka.

Wczoraj zadebiutował pod bannerem PBC w USA i zrobił to z wielką klasą. Pokazał swoje umiejętności i siłę w walce przeciwko solidnemu Arroyo, który nie miał żadnych argumentów przeciwko Neremu.

Nery posłał swojego przeciwnika pierwszy raz na deski w drugiej rundzie. Prawie udało mu się to po raz drugi pod koniec rundy, a Portorykańczyka przed upadkiem uratowały liny. Kolejny nokdaun przyszedł w rundzie 3 i dwa następne w rundzie 4.

Arroyo w jakiś sposób przetrwał do końca czwartego starcia. W narożniku brat bliźniak McJoe zdecydował się go poddać. Była to bardzo dobra decyzja – nie mógł zrobić nic by powstrzymać ‘Panterę’.

W wywiadzie po walce Nery powiedział, że chce odzyskać swój pas, który stracił na wadzę już w czerwcu tego roku.

Według CompuBox Luis Nery trafił 87 z 257 zadanych ciosów co daje 34% skuteczności. Jego przeciwnik Arroyo trafił 36 z 243 ciosów co daje skuteczność 15%.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments