Strona główna NEWSY LUIS ORTIZ: Jestem gotowy na pojedynek z AJ!

LUIS ORTIZ: Jestem gotowy na pojedynek z AJ!

0

Kolejna walka Anthony Joshua nie została jeszcze ogłoszona. Jego promotor przeciąga to z tygodnia na tydzień. Na ten moment faworytem do tego starcia wydaje się Jarrel Miller, natomiast Dillian Whyte stwierdził, że aktualnie nie ma szans na ich rewanż.

Swoją gotowość zgłosił wczoraj inny zawodnik – Luis Ortiz. Jest chętny na walkę z Joshuą. Powiedział, że może wyjść na warunkach Anglika i nie robi mu różnicy czy walka odbędzie się w USA czy UK oraz ile pieniędzy za nią otrzyma.

“Joshua dwa tygodnie temu coś o mnie wspomniał, ale być może nie wie o tym, że mój menadżer kontaktował się z jego promotorem Eddie Hearnem miesiąc wcześniej. I niech nie mówi tylko o tym, że jestem za drogi, bo nigdy nie dostałem żadnej oferty. Jeśli więc coś by nie wyszło z walki z Millerem, spotkam się chętnie z Joshuą za jakiekolwiek pieniądze. Jestem gotowy. Mogę zaboksować z nim zarówno w Ameryce, jak i Wielkiej Brytanii.” – powiedział w wywiadzie Kubańczyk.

Przpominamy, że Luis Ortiz powraca na ring już 2 marca w walce z Christanem Hammerem, a w zeszłym roku był bliski zdobycia tytułu mistrza świata w walce z Deontayem Wilderem, którym mocno wstrząsnął.

Patrz: LUIS ORTIZ: Zasłużyłem na rewanż z Wilderem!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments