Strona główna NEWSY Manny Pacquiao: “Znokautuje Bronera! Zapomniałem jakie to fajne.”

Manny Pacquiao: “Znokautuje Bronera! Zapomniałem jakie to fajne.”

1
Manny Pacquiao i Adrien Broner podczas konferencji prasowej. (fot. SHOWTIME)
Manny Pacquiao i Adrien Broner podczas konferencji prasowej. (fot. SHOWTIME)

Manny Pacquiao w swojej ostatniej walce 15 lipca znokautował Lucasa Matthysse. Jednak przed tym nokautem, przez ponad 8 lat, wygrywał wszystkie swoje walki na punkty.

Filipińczyk ma nadzieję, że ostatnie KO na Mattysse odwróci jego szczęście i było tylko początkiem nowej serii w jego karierze. Nie chce niczego bardziej niż zostać pierwszym zawodnikiem, który znokautuje Adriena Bronera. Panowie zmierzą się 19 stycznia w Las Vegas.

Pacquiao vs Broner: w styczniu 2019?

“Nie chce robić wielkich zapowiedzi, ale mój cel to znokautowanie Bronera. Będe szukał nokautu od początku walki. Zrobiłem wszystko, żeby zwiększyć swoje szanse. Zapomniałem jak fajnie jest wygrywać przez nokaut. Wygrana z Matthysse mi o tym przypomniała. To było naprawdę wspaniałe uczucie i podobało się moim fanom! Dlaczego by nie spróbować jeszcze raz?” – powiedział Pacquiao podczas treningu, w Wild Card Boxing Club Freddiego Roacha, w zeszłym tygodniu.

PACQUIAO vs BRONER: Freddie Roach powraca do narożnika Filipińczyka.

Podkreślił również, że chęc znokautowania to nic osobistego tylko czysty biznes.

“Osobiście nie mam nic do Bronerea. Ta walka to czysty biznes. To jest zabawny facet. Sprawia, że nie mogę przestać się śmiać. On też wie jak dobrze sprzedać dobrze walkę!” – dodał Manny Pacquiao.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments