Strona główna NEWSY MB BOXING NIGHT 6 – OMÓWIENIE SOBOTNIEJ KARTY WALK!

MB BOXING NIGHT 6 – OMÓWIENIE SOBOTNIEJ KARTY WALK!

0

Gala organizowana przez Mateusza Borka nie ma za dużo szczęścia, ale mimo wszystkich przeciwności udało się skompletować ciekawą kartę walk.

Walka wieczoru:

Patryk Szymański (20-2, 10 KO) vs Andrii Velikovskyi (15-2-1, 9 KO)

Patryk po dwóch porażkach przez KO powrócił do świata boksu zwycięstwem nad Denisem Kriegerem. Ma coś do pokazania tak sobie jak i wielu jego kibicom. Na pewno po ostatnich jego walkach możemy być pewni jednego – będzie widowiskowo.

Andrii po serii zwycięstw wychodzić do tego pojedynku będzie w roli faworyta. Czy Patryk utrze mu nosa? Czekamy z niecierpliwością.

Pozostałe walki:

Shawndell Winters (12-2, 11 KO) vs Sergiej Werwejko (11- 2, 7 KO)

Walka mocno bijącego, choć dość już wiekowego Wintersa z kilka lat młodszym Werwejko wydaje się pojedynkiem który może zapewnić dużo emocji. Wyrównany poziom zawodników nie pozwala wskazać wyraźnego faworyta. Może być ciekawie.

Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)

Po ostatniej walce Sebastiana z Tomkiem “Zadymą” Gromadzkim wiemy, że jego sierpy mogą ranić. Czy wystarczy to na o wiele bardziej doświadczonego Sęka? Trzecia walka w tym roku Ślusarczyka kontra dopiero pierwsza Darka. Jeden jak i drugi zapowiada zwycięstwo, prawdziwą ringową wojnę. Możemy zacierać ręce na myśl o tym pojedynku.

Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs Oleksandr Yegorov (20-2-1, 10 KO)

Niepokonany, wiecznie młody Kamil stoczy swój trzeci bój w tym roku. Po długiej przerwie nie ma się co dziwić kolejnej jego walce w tak krótkim czasie – przy takim pięknym rekordzie czas najwyższy iść w górę rankingów i atakowąć pas czy to Europy, czy Świata!
Oleksandr powraca po porażce w walce o pas EBU. Jak wiemy po porażce warto odbić się w walce z kimś z dobrym rekordem…

Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) vs Mikalai Kuzmitski (11-0, 9 KO)

Kamil po podpisaniu kontraktu z MB Promotions wie, że jego kariera może teraz ruszyć z kopyta. Pomimo rocznej przerwy wydaje się być zdecydowanym faworytem w walce z Mikalaiem, który poprzednią walkę stoczył 4 lata temu!

Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO) vs Krzysztof Twardowski (5-2, 3 KO)

Jak mówi promotor Mateusz Borek: Zimnoch sam do niego zadzwonił i poprosił o walkę. Walkę w nowej dla siebie kategorii wagowej. Co wiemy? wiemy, że dużo sparował, wiemy, że ma wszystkie potrzebne badania lekarskie. Posiada odnowioną licencję bokserska. Czego chcieć więcej?

Krzysztof Twardowski jest dużo młodszym zawodnikiem, który w przypadku zwycięstwa będzie mógł się pochwalić bardzo znanym nazwiskiem na rozkładzie.

Pojedynek na który czeka wielu kibiców, a nawet promotorów, którzy odpuścili już Krzyśkowi Zimnochowi karierę, a on może na przekór wielu wygrać i wrócić do gry!

Kamil Młodziński (11-5-4, 6 KO) vs Jakub Dobrzyński (4-2, 1 KO)

Czy to już ostatnia szansa dla Kamila? Trzy porażki z rzędu pokazują, że coś się popsuło. Brak chęci? Brak serca do walki?

Kuba Dobrzyński chce pokazać się Radomskiej publiczności, liczy na fajerwerki w ringu, wie, że po trzech zwycięstwach z rzędu w przypadku wygranej już nie będzie otwierał gal.


Bilety na galę w Radomiu wciąż dostępne: TUTAJ

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments