Strona główna NEWSY OFICJALNIE: Andy Ruiz Jr. zgodził się na warunki walki z Anthon Joshua.

OFICJALNIE: Andy Ruiz Jr. zgodził się na warunki walki z Anthon Joshua.

0
Anthony Joshua i Andy Ruiz Jr. (fot. własne)
Anthony Joshua i Andy Ruiz Jr. (fot. własne)

Dziś w godzinach porannych Barry Hearn poinformował, że zwycięzca złotego losu na loterii Anthonego Joshua (22-0, 21 KO) zostanie ogłoszony jutro.

Parę godzin Mike Coppinger poinformował o tym, że telefon w sprawie walki otrzymał już Andy Ruiz Jr. (32-1, 20 KO), który zgodził się wcześniej na wszystkie warunki.

Jednak kilka minut temu konta Twitterowe PBC i telewizji FOX potwierdziły oficjalnie walkę pomiędzy tymi dwoma zawodnikami.

Ruiz Jr. był od początku faworytem Eddie Hearna. 'Niszczyciel’ ma bardzo rozrywkowy styl. Jest agresywny, dobrze wyszkolony i nigdy nie leżał na deskach. W 2016 przegrał nie jednogłośnie na punkty w walce o pas mistrza świata z Josephem Parkerem. Wielu ekspertów twierdziło, że to właśnie on powinien wtedy wygrać.

Oczywiście Anthony Joshua nadal zostaje ogromnym faworytem tej walki. Poza tym, że jego przeciwnik ma tylko 4 tygodnie na przygotowania to Joshua jest wyższy oraz ma większy zasięg ramion.

Naszym zdaniem jest to jeden z lepszych wyborów na zastępstwo. Napiszcie w komentarzach jak obstawiacie wynik tej walki.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!