Strona główna NEWSY Oscar Rivas nokautuje Bryanta Jenningsa! (VIDEO)

Oscar Rivas nokautuje Bryanta Jenningsa! (VIDEO)

0
Oscar Rivas nokautuje Bryanta Jennings w 12 rundzie pojedynku. (fot. Top Rank)
Oscar Rivas nokautuje Bryanta Jennings w 12 rundzie pojedynku. (fot. Top Rank)

Bryant Jennings został niespodziewanie znokautowany przez Oscara Rivasa w 12 rundzie. Jego marzenia o kolejnej szansie na walkę mistrzowską właśnie się oddaliły.

Przez większość pojedynku Bryant Jennings kontrolował tempo, bił więcej i boksował dużo lepiej niż Oscar Rivas. Prawdopodobnie wystarczyło tylko wytrwać do końca pojedynku, aby zagwarantować sobie miano pretendenta z ramienia WBO. Tak się jednak nie stało.

W ostatniej odsłonie pojedynku, Rivas ruszył bardzo agresywnie na Jenningsa i w pierwszej połowie rundy posłał go na deski. Jennings był zamroczony, ale udało mu się wstać na dziewięć. Chwilę później Amerykanin znów znalazł się na linach gdzie Rivas zasypał go lawiną mocnych ciosów. Sędzia Gary Rosato nie miał innego wyjścia i uratował zamroczonego Jenningsa przez ciężkim nokautem.

Walka zakończyła się 54 sekundzie 12 rundy. Rivas zachował zero w rekordzie i prawdopodobnie odebrał Jenningsowi kolejną szansę walki o mistrzostwo.

31 letni Kolumbijczyk zdobył pasy IBF International i WBO NABO, zapewniając sobie tym samym kolejny ciekawy pojedynek, który przybliży go do walki o mistrzostwo świata.

Oscar Rivas po ogłoszeniu wyniku walki. (fot. Top Rank)
Oscar Rivas po ogłoszeniu wyniku walki. (fot. Top Rank)

W całym pojedynku Rivas trafiał tylko 80 z 434 ciosów co daje 18% skuteczności. Natomiast Jennings trafił 113 z 455, czyli 25%. Statystyki mocnych ciosów również były po stronie Amerykanina – trafił on 60 z 195 (31%), a Rivas tylko 45 z 135 (30%).

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments