Strona główna NEWSY PARKER CHCE WALKI O TYTUŁ LUB REWANŻU!

PARKER CHCE WALKI O TYTUŁ LUB REWANŻU!

0
Joseph Parker ze swoim promotorem Davidem Higginsem. (fot. Radio NL)
Joseph Parker ze swoim promotorem Davidem Higginsem. (fot. Radio NL)

W ubiegłą sobote Joseph Parker (30-2, 21 KO) odniósł cenne zwycięstwo punktowe nad twardym Derekiem Chisorą (32-12, 23 KO). Rozbudziło to w nim ponownie mistrzowskie aspiracje i określił jasno z kim chce się zmierzyć w kolejnych pojedynkach.

„Czuję się dużo mocniejszy, sami zresztą widzieliście postępy. Jestem gotowy na każdego. W moim kontekście pojawiało się nazwisko Joe Joyce’a, ale chętnie wyjdę również do rewanżu z Whyte’em. Walka o tytuł albo rewanż z Whyte’em, tego właśnie chcę.” – powiedział wczoraj w wywiadzie dla brytyjskiego iFL TV.

Przypomnijmy, że Nowozelandczyk był już mistrzem świata wagi ciężkiej z ramienia WBO w latach 2016 do 2018. Swój tytuł wygrał w walce Andy Ruizem Jr., a później go stracił po słabej walce unifikacyjnej z Anthonym Joshuą w Cardiff.

Parker walczył już z Dillianem Whytem w 2018 roku, gdzie wylądował dwa razy na deskach, ale zdominował większość rund i w końcówce prawie wykończył Brytyjczyka, który przytrzymał się lin, żeby nie skończyć na deskach. Po walce wielu ekspertów spekulowało na temat wyniku punktacji oraz tego co zrobił Whyte w końcowych rundach.

ANKIETA

Z kim chcielibyście zobaczyć Parkera w nastepnęj walce? (dostępna na naszym koncie Twitter @bokswpolsce)

WALKA WHYTE v PARKER

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!