Strona główna NEWSY ANDRZEJ GOŁOTA: Fotorelacja z treningu w Krotoszynie.

ANDRZEJ GOŁOTA: Fotorelacja z treningu w Krotoszynie.

0

W minioną środę 7 Listopada o godzinie 18.00 w hali sportowej w Krotoszynie obył się trening bokserski, którego specjalnym gościem był Andrzej Gołota – wielokrotny pretendent do mistrzowskiego tytułu w wadze ciężkiej, Przez wielu uważany za niekorowanego mistrza królewskiej kategorii. Na trening i spotkanie z p. Andrzejem zjechali się fani i zawodnicy z całej Polski.

Na początku spotkania odbyły się oficjalne uroczystości otwarcia Krotoszyńskiego Klubu Bokserskiego im. Andrzeja Gołoty oraz wręczenie kilku pamiątek naszemu mistrzowi przez działaczy sportowych i nie tylko z powiatu i gminy.

Po tym miłym wstępie odbył się trening bokserski. Niestety nie poprowadził go Andrzej Gołota, ale wszystkiemu bacznie się przyglądał. Poprowadził go trener klubu w Krotoszynie – Tomasz Dylak. Na sam koniec wszyscy, którzy przybyli na hale w Krotoszynie mogli uścisnąć dłoń mistrza i zdobyć jego autograf.

W treningu wzięło udział około 140 osób. Pojawili się zawodnicy jak i trenerzy z klubów w całej Polsce. Mogliśmy też spotkać Janusza Zarenkiewicza – kolejnego brązowego medalistę olimpijskiego z Seulu 1988.

Dotarli też tam nasi dwaj koledzy z redakcji. Jeden z nich wziął udział w treningu, a drugi zadbał o to byśmy mogli wam pokazać chociaż po części jak to wszystko wyglądało.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, a w przyszłym tygodniu na wywiad z Andrzejem Gołotą.

[rl_gallery id=”2504″]

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments