Strona główna NEWSY Chisora demoluje Szpilkę! (VIDEO)

Chisora demoluje Szpilkę! (VIDEO)

0

Dereck Chisora (31-9, 22KO) potrzebował tylko niecałych dwóch rund aby brutalnie znokautować Artura Szpilkę (22-4, 15KO)

Od samego początku widać było, że Anglik jest nastawiony na zadawanie potężnych prawych sierpowych. Jak każdy z nas mógł się spodziewać “Del Boy” ruszył od pierwszej rundy. Zaczął atakować mocnymi ciosami na dół po czym poprawiał prawym sierpowym na górę, na szczęście te ciosy nie dochodziły wprost do celu. Następnie Polak skontrował go lewym krzyżowym, a potem lewym podbródkowym jednak Anglik jedynie uśmiechnął się.

Druga runda to piekło dla Polaka. Po chwili spokoju Dereck ruszył prawym na dół po czym wystrzelił potężny prawy sierpowy, który trafił prosto w szczękę “The Pin” . Po tym ciosie ewidentnie było widać, że Artura już nie ma na tym świecie, jednak stał na nogach i miało się nawet wrażenie, że podniósł jeszcze bardziej gardę. Chisora błyskawicznie doskoczył do zranionego Polaka poprawił lewym sierpowym, a następnie brutalnie znokautował prawym. Artur Szpilka padł nieprzytomny na deski i został tam jeszcze naprawdę długo. Ten nokaut wyglądał równie dramatycznie jak pamiętne KO od aktualnego mistrza wagi ciężkiej Deontaya Wildera. Pozostaje nam wierzyć, że ze zdrowiem Artura jest wszystko w porządku.

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments