DĄBROWSKI I GRAFKA PRZEGRYWAJĄ W KALINGRADZIE + SKRÓT WALKI.

Tulaganov i Dąbrowski podczas ogłaszania rezultatu. (Eurosport/AP)
Tulaganov i Dąbrowski podczas ogłaszania rezultatu. (Eurosport/AP)
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Norbert Dąbrowski (23-9-2, 10 KO) i Bartłomiej Grafka (22373, 10 KO) przegrali wczoraj swoje walki na organizowanej przez Patriot Boxing Promotions w Kalingradzie.

Pierwszy z Polaków do ringu wyszedł Grafka, który zmierzył się z debiutującym Pavelem Silyaginem (1-0, 0 KO). ‘Stylowy Zabójca’, jak go nazywają, ma za sobą ponad 50 walk na amatorstwie i dobry rekord z WBS – 11 walk z czego 10 wygranych. Zawodnik Silesia Boxing przegrał wszystkie rundy.

Przeciwnikiem ‘Norasa’ był Rustam Tulaganow (3-0,1 KO), który zdobył brązowy medal na IO w Rio 2016 roku. Uzbek od początku ruszył ostro na Norberta, a przed końcem pierwszej rundy lekko nim zachwiał. Było to po części spowodowane złym ustawieniem Polaka. Dąbrowski był wolniejszy i słabszy co powodowało, że ciosy nie robiły wrażenia na Tulaganowie. Walka zakończyła się zwycięstwem puntkowym gospodarza.

“Niestety nie udało się dziś wygrać. Zabrakło kilku tygodni na porządne przygotowania. Nie dałem sobie jednak zrobić krzywdy i zebrałem cenne doświadczenie. Teraz chwila odpoczynku i czekam na kolejne duże wyzwania.” – skomentował swoją walkę Dąbrowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoję imię