Strona główna NEWSY Knockout Boxing Night 3 | Szeremeta broni pasa EBU!

Knockout Boxing Night 3 | Szeremeta broni pasa EBU!

0

Najbliższego weekendu do Łomży zawitają zawodnicy „Knockout Boxing Promotions”, grupy Andrzeja Wasilewskiego.
Trzeba przyznać, że trochę trzeba było poczekać na nowe rozdanie od Wasilewskiego, gdyż ostatnia gala odbyła się 2 czerwca.
Na powrót po ponad trzy miesięcznej przerwie promotor przygotował nam 5 pojedynków, a oto one:

Kamil Szeremeta (17-0,3KO) vs Ruben Diaz (25-1-2,16KO)

W walce wieczoru łomżyńskiej gali Kamil Szeremeta będzie bronić tytułu mistrza Europy z niedawnym mistrzem Unii Europejskiej 38-letnim Hiszpanem Rubenem Diazem.
Dla Kamila to dobry pojedynek przed większymi walkami, które zdecydowanie na niego czekają.  Mam nadzieje, że pięściarz z Białegostoku przełamał się i poprawił się i jest o wiele bardziej zdecydowany w kończeniu swoich rywali. Ma dużą szanse sprawdzić jak duże postępy zrealizował gdyż Diaz, to tak samo sztywny i mało technicznie zaawansowany przeciwnik jak Goddi, którego Szeremeta powinien bardzo łatwo pokonać. Największym sukcesem pięściarza z Pampalony było ostatnie zwycięstwo nad rozbitym Rafałem Jackiewiczem (50-20-2), którego Szeremeta w o wiele lepszym stylu pokonał już 3 lata temu.

Paweł Stępień (10-0,9KO) vs Dmitry Sukhotsky (23-6,16KO) 

Bardzo dobry ruch promotora Pawła Stępnia, który zorganizował jednemu z największych prospektów polskiego boksu bez podziału kategorie wagowe walkę z znanym w środowisku bokserskim nazwiskiem, byłym pretendentem do pasa WBC w wadze półciężkiej, oraz rywalem mało szkodliwym.
Sukhotsky walczy raz na rok,a do tego przegrywa z każdym napotkanym rywalem. Ostatnią walkę wygrał w 2015 roku niejednogłośnie na punkty, by następnie dwie przegrać przed czasem z mało znanymi i nie więcej niż solidnymi pięściarzami.
Test, który Stępień musi zdać i to najlepiej wygrywając przed czasem.

Oprócz tych dwóch pojedynków organizatorzy przygotowali dla nas jeszcze trzy pojedynki, które są typowo na podtrzymanie aktywności z słabymi rywalami.

Przemysław Zyśk (7-0,3KO) vs Pavel Hryshkavets (3-6,3KO) 

Oczekiwałem jakiejś cięższej przeprawy dla Zyśka, a dostajemy kelnera z Białorusi, który nigdy nie zaliczył 8-rundowego pojedynku i przegrał nawet z „legendą” Volodymyrem Borowskyym, który przegrał 64 pojedynki w karierze, a wygrał 22.

Michał Syrowatka (19-2,7KO) vs Artem Ayvazidi (11-12-1,5KO)

Michał wraca po porażce z rąk Robbiego Davisa Jr (16-1) i potrzebuje poprawienia morali po sromotnej porażce jaką zapewnił mu jego rywal na Wyspach Brytyjskich.

Maksim Hardzeika (4-0,2KO) vs Aliaksandr Dzemka (5-5,1KO)

Nowy nabytek stajni „KBP” Makisim Hardzeika w bratobójczym pojedynku zmierzy sie z Dzemką, który w ostatniej walce był sprawił duże kłopoty Rafałowi Jackiewiczowi.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!