Strona główna NEWSY SILESIA BOXING SHOW

SILESIA BOXING SHOW

0

Wielkimi krokami zbliża się jedno z ostatnich w tym roku dużych wydarzeń na bokserskiej scenie w Polsce. Już za niespełna tydzień, pierwszego Grudnia w hali Katowickiego AWF-u zobaczymy gale boksu organizowaną przez Silesia-Boxing z udziałem ich zawodników.

Z pewnością każdy hardkorowy kibic boksu w naszym kraju zna zawodników Silesii i wie, że jest to prawdziwa ekipa od zadań specjalnych, gotowa walczyć z każdym i wszędzie, często sprawiając wyjazdowe niespodzianki lokalnym faworytom.

Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem grupy jest Robert Talarek, nasz czołowy zawodnik wagi średniej. To prawdziwy zawodnik “starej szkoły”, który tak jak w początkach tego sportu łączy pracę z treningami. Na co dzień jest górnikiem w kopalni Bielszowice, piastując stanowisko elektromontera.

Dla Roberta będzie to czwarta walka w tym roku, trzecia po przegranej walce z Norbertem Dąbrowskim. Trzeba zaznaczyć, że walka ta była dopełnieniem trylogii Talarek-Dąbrowski i jest murowanym kandydatem do miana Polskiej Walki Roku.

Oprócz Talarka na gali wystąpi Bartek Grafka, Remigiusz Wóz i Karina Kopińska, zawodniczka która przywitała w debiucie na zawodowych ringach niesamowitą Katie Taylor.

Kartę walk dopełni 8 walk boksu olimpijskiego w których zaprezentują się zawodnicy klubu AZS AWF 06 Kleofas Katowice.

Ponadto na gali pojawią się specjalni goście, gwiazdy światowego boksu tj. Krzysztof Głowacki (mistrz świata WBO, uczestnik WBSS), Mariusz Wach (posiadacz pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej) a także Rafał Jackiewicz.

Bilety na galę można kupić pod poniższym adresem:
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/silesia-boxing-show/

Dostępne są bilety VIP z miejscem przy ringu, VIP ROOM z dodatkowym dostępem do bufetu, normalne bilety na płycie oraz bilety na trybunach w cenach 39 i 29 zł.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments