Strona główna NEWSY Tomasz Adamek przegrywa przed czasem.

Tomasz Adamek przegrywa przed czasem.

10
Tomasz Adamek po przegranej z Witalijem Kliczko. (fot. Getty Images)
Tomasz Adamek po przegranej z Witalijem Kliczko. (fot. Getty Images)

Niestety Tomasz Adamek (53-6,31KO) przegrywa przez TKO w 2 rundzie z Jarrellem Millerem (22-0-1,20KO).

Polak nie był tak szybki jak zapowiadano, Miller umiejętnie skracał ring i wszystko się zakończyło w drugiej rundzie pojedynku. Adamek przyjął bardzo mocny podbródkowy który rzucił go na liny, Miller nie wypuścił tej okazji z rąk, doskoczył do Górala trafił kolejnym podbródkowym, który zakończył walkę.

Za wysokie progi Panie Tomku..

10 KOMENTARZE

  1. Na wszystko przychodzi kres, Za wcześnie zaczął oglądać się za polityką , a w boksie trzeba pracować wówczas szybko kończy się z rywalem, a nie szybko pada na ring.

  2. Na wszystko przychodzi kres, Za wcześnie zaczął oglądać się za polityką , a w boksie trzeba pracować wówczas szybko kończy się z rywalem, a nie szybko pada na ring.

  3. Ale wy jesteście pojebani 😀 aż mi was nie żal.przegral i tyle ktoś musiał rozliczamy go jak sportowca ja sam jestem daleki od kościoła i z nim się z tym nie zgadzam się ale kto z was zgodził by się na walkę z przeciwnikiem cięższym o ponad 30 kg 😶

  4. Ale wy jesteście pojebani 😀 aż mi was nie żal.przegral i tyle ktoś musiał rozliczamy go jak sportowca ja sam jestem daleki od kościoła i z nim się z tym nie zgadzam się ale kto z was zgodził by się na walkę z przeciwnikiem cięższym o ponad 30 kg 😶

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!