Tragiczna sprzedaż biletów na gale Szpilka vs Wach

Już za 2 tygodnie w Gliwicach odbędzie się bardzo mocno promowana przez Knockout Promotions gala boksu zawodowego.

Andrzej Wasilewski decydując się na organizacje gali w 17-tysięcznej nowoczesnej hali w Gliwicach, postanowił wytoczyć przed oczy kibiców najcięższe działa. Zarowno jeśli chodzi o zawodników i promocję.

W walce wieczoru zobaczymy hitową walkę bardzo znanych w Polsce ciężkich Artura Szpilkę (21-3) i Mariusza Wacha (33-3). Oprócz nich zobaczymy obronę tytułu WBC Ewy Piątkowskiej (11-1), kolejny pojedynek perspektywicznego Pawła Stępnia (11-0), czy walkę polskiego półciężkiego Marka Matyi (14-1-1).

Przy tych wszystkich nazwiskach, bardzo dużej promocji w Telewizji Polskiej, w mediach społecznościowych, na konferencjach prasowych można się było spodziewać bardzo dużego zainteresowania i wysokiej frekwencji na trybunach gliwickiej hali.

Nic bardziej mylnego! Podzwoniliśmy dziś w kilka miejsc i jak się dowiedzieliśmy z nieoficjalnych źródeł na chwile przed galą zostało sprzedanych niecałe 2000 biletów.

Pozostało nam zadać kilka pytań. Czy to koniec popularności Artura Szpilki? Czy kibicę nie dali się poprostu nabrać na kolejną sztuczkę promotorską? Zapraszamy do dyskusji!