Strona główna NEWSY Underground Boxing Show X w Wieliczce – Robert Talarek vs John Rene

Underground Boxing Show X w Wieliczce – Robert Talarek vs John Rene

0

UNDERGROUND BOXING SHOW to jedyna taka gala bokserska na świecie! W dniu 27 października 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli w Wieliczce odbędzie się pięściarskie show, a w roli głównej jeden z najtwardszych i najodważniejszych polskich pięściarzy Robert Talarek – górnik z kopalni węgla kamiennego Bielszowice.

Każdego dnia Robert Talarek (21-13-2) zjeżdża pod ziemię w swojej pracy w Rudzie Śląskiej. W Wieliczce też zjedzie na dół, ale tym razem okazja jest wyjątkowa – aby boksować, czyli robić to, co sprawia mu wielką frajdę. Charakterny pięściarz ma wielkie ambicje, a kolejnym krokiem do ich realizacji będzie zwycięstwo z leworęcznym amerykańskim żołnierzem zawodowym Johnem Rene (12-1-2).

Tomasz Babiloński, organizator Underground Boxing Show im. Wiesława Pazgana, docenia bokserów, którzy ciężkie codzienne treningi łączą z pracą zawodową. Po raz kolejny na jego gali wystąpi też Mateusz Kowalczyk z „Czerwonych Beretów”. Żołnierz będzie miał okazję zrewanżować się Mariuszowi Piwowarowi za porażkę jeszcze z czasów amatorskich.

Rzadko na polskich ringach oglądamy atrakcyjne pojedynki w niższych wagach. W Kopalni Soli dojdzie do ciekawego zapowiadającego się starcia Piotra Gudela z Markiem Jędrzejewskim. Z kolei Piotr Gruchała zmierzy się z Ukraińcem Serhijem Zhukiem.

Gala w Wieliczce będzie jednocześnie drugą imprezą z cyklu „Talent Factory”, mającą na celu wyszukiwanie utalentowanych zawodniczek i zawodniczek. W Ringu pojawią się co najmniej 2 nowe nazwiska – utytułowane osoby, które w Wieliczce rozpoczną zawodowe kariery bokserskie.

Bilety na galę można nabyć pod adresem: eBilet.pl

Pełna karta walk:

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments