Strona główna NEWSY POMIMO PRZEGRANEJ – MICHAŁ CIEŚLAK Z NUMEREM 1 RANKINGU WBC!

POMIMO PRZEGRANEJ – MICHAŁ CIEŚLAK Z NUMEREM 1 RANKINGU WBC!

0
Michał Cieślak podczas jednej ze swoich walk Michał Cieślak podczas jednej ze swoich walk. (fot. materiały prasowe/SE)
Michał Cieślak podczas jednej ze swoich walk Michał Cieślak podczas jednej ze swoich walk. (fot. materiały prasowe/SE)

Przegrany pojedynek dla niektórych zawodników może oznaczać  początek końca lub wielki stop w rozwoju kariery. Natomiast dla Michała Cieślaka (19-1, 13 KO) pojedynek z Ilungą Makabu (27-2, 24 KO) otworzył drzwi do wielkich walk.

Już po powrocie do kraju Michał nie mógł się opędzić od kibiców, reporterów, wywiadów. Nagle stał się jednym z bardziej rozpoznawanych bokserów w Polsce.
Wyprawa do Konga oraz cała otoczka całej walki sprawiły że o Cieślaku mówiły największe polskie media.

Dziś już wiemy, że ten dobry pojedynek zaowocował umieszczeniem polskiego zawodnika na pierwszym miejscu w rankingu organizacji WBC, a daje mu to morze możliwości.

Mimo rozpoczętej akcji mającej na celu uzyskanie natychmiastowego rewanżu promotorzy mogą spać spokojnie, gdyż oferty walki na które mogą teraz liczyć na pewno nie zejdą poniżej poziomu już osiągniętemu przez Michała. W tym momencie wszyscy ze sztabu Cieślak TEAM wiedzą, że trzeba kuć żelazo póki gorące.

Dodatkowo sama organizacja WBC nominowała naszego zawodnika do grona 9 prospektów roku! Znajdzie się pośród takich zawodników jak: Josh Kelly, Efe Ajagba czy Filip Hrgović.

Jak widać, to co dla jednego boksera oznaczać może załamanie kariery, Michałowi Cieślakowi pokazuje ścieżkę która prowadzi tak do wielkich walk i sukcesów jak i dużych pieniędzy.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!